ÜLGÜR GÖKHAN’DAN BELEDİYE MECLİSİNDE OLAY AÇIKLAMA.!

Çanakkale Belediye Meclisi Mart ayı olağan oturumunda İdlip ve bahar harekatı konusu gündeme taşındı.

Belediye meclis üyeleri idlib ve şehitler ile ilgili açıklamalarda bulunur iken Ülgür Gökhan’ın AK Parti Belediye Meclis Üyesi Esra Yüksel ile yaptığı tartışmada kullandığı ifadeler ise gündemde bomda etkisi yarattı.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Esra Yüksel ”İdlib’de terör örgütlerini yerinde bertaraf edip sınırlarımızı korumak için varız, güçlendirilmiş savunmamızla birlikte çok başarılı bir harekat yapıyoruz, bunu da bu emperaylist güçlerin bu harekattan sonra aldıkları tavırdan gözlüyoruz, bakış açınızı değiştirmenizi talep ediyorum” ifadelerine karşın Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise ” Bende sizin bakış açınızı değiştirmenizi talep ediyorum.. orada terör örgütüne karşı savaşılmıyor, tam tersine orada terör örgütleri destekleniyor. Çünkü Rusya ve esad o terör örgütlerine karşı mücadele ediyor, onun için bizi vuruyorlar… ” ifadeleri meclis salonununda bulunanlar ve canlı yayın izleyicileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Bu görüntü ve konuşmaların Cumhurbaşkanlığı’na iletildiği ve İçişleri Bakanlığı’nın konu ile alakalı ciddi bir soruşturma hazırlığı içerisinde bulunduğu öğrenildi.

İşte söz konusu olay konuşmaların yer aldığı Video Kaydı

Haberi paylaşmak istermisin?