ÇANAKKALE CHP’DEN ETKİLİ İSİMLER MUHARREM İNCE İLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR.!

MUHARREM İNCE İÇİN ÇANAKKALE ÇOK ÖZEL…

YAPILANMA HAZIR… ÇANAKKALE CHP’DEN E-DEVLET ÜZERİNDEN İSTİFALAR BAŞLADI. ÖNÜMÜZDE Kİ HAFTA ÖNEMLİ BİR ÇOK İSMİN ANKARA’DA BİR ARAYA GELECEĞİ ÖĞRENİLDİ.

Bilindiği üzere ; başlattığı Memleket Hareketini partileştirme kararı alan ve CHP’den istifa eden Muharrem İnce ”CHP’DE ATATÜRK’ÜN EMANETİ KALMAMIŞTIR.” dedi ve kimlerle yolunu ayırdığını açıkladı… ;

ABD’den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum.

Atatürk diyemeyenlerle yolumu ayırıyorum.

Sahte CHP’lilerle yolumu ayırıyorum.

“Türkiye maalesef Azerbaycan’a yardım etti” diyenlerle yolumu ayırıyorum.

FETÖ’cüleri ve Sorosçuları koruyanlarla yolumu ayırıyorum.

Mavi Vatan’ı kavrayamayanlarla yolumu ayırıyorum.” ifadelerine yer vermişti.

ÇANAKKALE’DE İNCE RÜZGARLARI SERT ESECEK…!

Önümüzde ki hafta ise Çanakkale CHP’de; parti yönetim kademeleri dahil olmak üzere, bir çok etkili ismin, istifa ederek, Muharrem İnce ve Kurmayları ile bir araya geleceği ve akabinde örgütlenme şemasının belirleyecekleri bilgisine ulaşıldı…

MUHARREM İNCE İÇİN ÇANAKKALE ÖZEL

Hatırlanacağı üzere 28 Şubat 2017 ve 28 Mayıs 2018 tarihlerinde geldiği Çanakkale’de her seferinde 10 binlerce kişi tarafından karşılanan ve Cumhuriyet Meydanından halka seslenen Muharrem İnce büyük bir coşku seli ile karşılaşmıştı.

CHP’Lİ BELEDİYE ENGELİ ve İNCE’NİN TAVRI.!

Dönemin CHP İl Başkanı Nejat Önder tarafından miting öncesi Cumhuriyet Meydanının yanı sıra, şehrin giriş ve muhtelif yerlerine bayrak , pankart, flama ve afiş asılması için CHP’li Çanakkale Belediyesinden Sepetli araç istenmesine rağmen, ısrarla verilmemiş, bu sorun ise ancak önceki dönem Kepez belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’ın desteği ile giderilebilmişti.

O dönem; Çanakkale CHP’de ilçe örgütleri ve tabanın ısrarına rağmen ön seçim yapılmayarak Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN’ın talimatıyla hazırlanan listede Milletvekilliğinin ilk günlerinden itibaren Muharrem İNCE ile birlikte hareket eden ve ön seçim ile listeye girerek seçilen Bülent ÖZ’ün olmaması büyük gerginliklere vesile olmuştu.

Başta Bayramiç ilçe örgütü olmak üzere 10 ilçe yönetimi Ülgür Gökhan’ın zorla kabul ettirdiği listeye ve yapılan eğilim yoklamasına karşı çıkarak ortak tavır ve tepkilerini sergilemişlerdi.

Dönemin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İNCE’nin ekibinde yer alan Bülent ÖZ’ün yerine CHP tabanından gelmeyen ve ilçe yönetimlerinin ısrarla karşı çıktığı Özgür CEYLAN’ın getirilmesi, İNCE’nin Mitinglerini yarıda keserek CHP Genel Merkeziyle sıkıntılar yaşamasına vesile olmuştu.

BÜYÜK YANKI BULMUŞTU.!

İsmet Güneşhan’ın İl Başkanlığı döneminde ise , yine Çanakkale Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen Mitingte hazırlanan sahneye eşi ile birlikte çıkan Muharrem İNCE’nin arkasından, sahneye Çanakkale CHP İl başkanı ve beraberindeki Belediye ekibinin çıkmaya çalışırken İNCE’nin TALİMATI İLE korumalar tarafından engellendiği görüntüleri  KAMERALARA yansımış, yine aynı gün; Bülent ÖZ’ün de İl /Merkez ilçe Başkanları ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile selamlaşmaması ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Haberi paylaşmak istermisin?