BÜLENT TURAN’DAN ÇARDAK BELEDİYESİ’NE DOĞALGAZ MÜJDESİ.!

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Lapseki ilçesine bağlı Çardak beldesine doğalgaz müjdesi verdi

Bülent Turan konuyla alakalı yaptığı açıklamasında; “Çardak beldemize doğal gaz hayırlı olsun. Sözlerimizi yerine getirmek en büyük mutluluğumuz.

Uzun uğraş ve takiplerimiz sonucu, bugün itibarıyla alınan bu kararı hemşehrilerimizle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Çanakkale’mizin tüm ilçe ve beldelerine doğal gaz ulaştırmakta kararlıyız. Daha önce Lapseki’nin yüksek gayretleri, Meclis kararı, teminat ödemesi gibi adımlar sonucu doğal gaz getirebilmiştik.

Lapseki’mizin beldesi, tarih, deniz ve doğal güzelliklerin bir arada olduğu Çardak’ın da bu hattan istifade edebilmesi en büyük amacımızdı. Doğal gazın gelmesi; şehrimizin havasının temiz olmasının ve turizme katkı sunmasının yanında hemşehrilerimizin evlerinde konforlu bir şekilde ısınmasını, soba ve kömür derdinden kurtulmasını sağlayacak.

Birlikte süreci yakından takip ettiğimiz Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz’a, Çardak eski Belediye Başkanı Basri Ulaş ve şimdiki Belediye Başkanı Metin Semerci’ye, EPDK Başkanımız Mustafa Yılmaz’a, kurum yetkililerine, AKSA Çanakkale Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor; hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Sırada yeni müjdelerimiz var” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?