Çanakkale CHP İl ve Merkez İlçe İNCE’nin İlk Mitingine Katılmıyor ve..

Muharrem İNCE’nin Cumhurbaşkanı Adaylığından sonra Çanakkale CHP’de genel başkanlık seçimlerinde Kılıçdaroğlu’na tam destek veren mevcut İl ve Merkez ilçe yönetiminin partililerden talep olmasına rağmen bu gün düzenlenecek İNCE’nin Yalovadaki ilk Mitingine otobüs kaldırmaması partililerin tepkisine vesile oldu.

Sosyal Medya hesaplarından tepkilerini dile getiren partililer tasviye etmek istedikleri ulusalcı ve muhaliflerin desteklediği İNCE için ” Genel Başkan olarak görmek istemediniz Cumhurbaşkanlığı adaylığıda mı rahatsız etti-Artık Seçimde de çalışmassınız..Dersim ve Sur olsa imkanlar sınırsız tır kaldırırsınız,İş Muharrem İNCE olunca yine İnce hesaplar..” şeklinde paylaşımlara vesile oldu.

Milletvekilliğine geldiği ilk günden beri Muharrem İNCE’ye yakınlığı ile bilinen Bülent ÖZ’ün ve 20, 22 ve 23. Dönem CHP Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük ile bazı emektar partililerin kendi imkanlarıyla Mitinge katılacağı,Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN,CHP İl ve Merkez ilçe başkanın ise katılmayacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir