ALTINOK MİTİNG HAVASINDA ADAY VE PROJE TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

BİNLERCE KİŞİ MEYDANA SIĞMADI

AK Parti Kepez Aday ve Proje Tanıtım Programı, Çanakkale AK Parti Teşkilatını bir araya getirdi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Çanakkale Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, AK Parti teşkilat üyeleri ile çok sayıda vatandaşın katılım gösterdiği etkinlikte, AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok’un projeleri tanıtıldı.

Programa Kepezli ve Çanakkale’li binlerce vatandaşta katılarak Altınok’a olan desteklerini gösterdiler.Katılımcıların alana sığmamasına rağmen program Miting havasında ve coşku içerisinde gerçekleşti.

“ALTINOK’LA KEPEZ DAHA GÜZEL OLACAK”

Coşkulu bir atmosferde başlayan etkinlikte konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent TURAN“Ülkemizin en büyük, Çanakkale’mizin yatırımlarıyla büyüyen, gelişen beldesi Kepez’de miting ortamında aday ve proje tanıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Kepez’de yeni dönem Alper Altınok ile daha güzel olacak,Yaparsa AK Parti Yapar Yaparsa Alper ALTINOK yapar” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok ise konuşmasında ‘sevdamız Kepez’ vurgusunda bulundu. Kepez’de taş üstüne taş koyan herkese,Mevcut Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’a da minnet duyduğunu belirten Altınok sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’nin en büyük beldesinde aynı havayı soluduğumuz, sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi birlikte paylaştığımız çok kıymetli Kepezli hemşerilerim, ‘Sevdamız Kepez’ diyerek çıktığımız bu yolda, hep birlikte Kepez’imizin geleceğini planlayacak ve Kepezimizi hep birlikte geleceğe hazırlayacağız. Projelerimizin her biri Kepez’de yaşayan hemşerilerimizin istekleri, şikayetleri, önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış projelerdir. Kepez artık kabuğuna sığmıyor. Her geçen gün de gittikçe büyüyor. Bugüne kadar Kepez’de görev yapmış, Kepez’e hizmet etmiş hiç kimsenin hakkını yeme taraftarı değiliz. Her kim Kepez’de taş üstüne taş koymuş, Kepez için çalışıp faydalı olmuşsa Allah onlardan razı olsun.31 Mart Günü Kazanan Kepezli olacak” ifadelerine yer verdi.

Etkinlik, Alper Altınok’un projelerini anlatması ve belediye ve il genel meclis üyelerinin tanıtılmasıyla devam etti.İşte coşku dolu Programdan objektiflere yansıyan GÖRÜNTÜLER

 

 

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir