REZALETE İSİM.. KENDİNİZE KEFİL Mİ BEKLEDİNİZ..

Şimdi sizde de merak uyandıracak hatta bir çoğunuzun cevap bulacağı sorular ile başlayalım yazımıza ;

-Son süreçte hangi dili kullanan, kimlere yakın basın yayın organları tarafından eleştilerek hedef haline getirilmek istendik.?

-Aleyhimizde kesinleşmiş Tek bir yargı kararı – yada açılmış Tek bir dava yok iken algı operasyonu yaratmaya çalışarak Usüle ve Yasalara aykırı haber yapılmasını sağlayan ve bunları destekleyenler kimler.?

-Konu ile ilişikli olarak eleştirilerimizin odağındaki ticari ve siyasi alanlarda faaliyet yürüten kişiler dün neredeydiler, bu gün kimlerle ve neredeler.?

-15 ay önce vatandaşlara yapıldığı gibi haber merkezimize de kurulan kumpasları bozarak deşifre ettiğimiz mevzu bahis olumsuz olaylar silsilesi kimler tarafından ve neden şimdi algı operasyonu yöntemi ile yasalar nezdinde kendilerine dönecek olmasına rağmen , saptırılarak gündeme taşındı.? Tekrarlıyoruz Neden şimdi.. Siyasi Sürece bakıldığında zamanlaması sizce de manidar değil mi.? (Sol’da-Sağ’da ilçe kongreleri, istifalar, parti değiştirmeler,ilkesiz ve kirli ittifaklar , dün ÖLSEK VEZGEÇMEYECEĞİZ dedikleri DAVALARINI yol arkadaşlarını bu gün satanlar,olmadık hakaretler savuranlar..)

Özetle azizim biz geçmişte kimlere BU TOPLUMA KARŞI YANLIŞ YAPIYOR dedi isek, bu gün o kişiler doğal olarak kendilerine yakın ve aynı dili kullanan siyasi güçlerin ve de medyanın unsurları ile birlikte hareket etmeyi tercih etmişler. Buyursunlar etsinler.. Aksini de beklemezdik. Biz bu filmi daha önce de defalarca izledik..

Bulundukları Siyasi mevki ve konumu / GÜCÜ vatandaşa,millete hizmet etmek yerine ,acizlerin ve zor durumda olan vatandaşların zafiyetinden faydalanarak, Ahlaksızca ilişkileri deşifre olanlar, her türlü ayak oyunlarının içerisinde yer alarak baş aktör olanlar, KIRMIZI KART yiyip saha dışına atılınca tabiiki de bu kuyruk acısı ile saldırıyorlar ve doğal olarak saldıracaklar da. (Buyursunlar biz bunlara karşı şerbetli, biz bunlara alışığız)

Yolsuzlukları- Ahlaksızlıkları haber kaynaklarımızın beyanları, sunulan yasal kayıtlar ve de belgeler ile tesbit edilen bu şahısların İsimlerini ;eş annne baba ve çocuklarının toplum nezdinde itibarlarının zedelenmemesi maksatlı yayınlamamayı da kendimize ilke edinmiştik.. Bunu da yazdığımız her haberde üstüne basa basa vurgulayarak ilk günden itibaren belirtmiştik.. (Ama yeter be arkadaş sizde zorluyorsunuz…)

Şimdi değerli okuyucular biz hem basılı ve yazılı ,hemde görsel ve internet medya alanında faaliyet gösteren, ,Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı vergi mükellefi olan 18 Mart Medya Çanakkale Zafer Haber isimli bir basın kuruluşu olarak tekrar belirtiyoruz ” Kimsenin uçkurunun bekçisi değiliz, belirttiğimiz üzere bu güne dek paparazzi ve magazin gazeteciliği de yapmadık .. Ancak toplumu temsil eden, topluma mal olmuş ,akabinde belirli makamlara gelmiş ahlak yoksunu bazı şahsiyetlerin o koltuklarda oturmalarını doğru bulmadığımızı da ,korkmadan çekinmeden onların yüzlerine haykırararak söyledik. Sen bu toplumu, temsil ,oturduğun ve sana verilen makamı da hak etmiyorsun arkadaş, o koltuğu sana bu halk,bu millet hizmet et diye verdi, Şahsi çıkarlarının, nefsin ve egolarının esiri olarak o makamı kulandıysan terketmelisin demeyi de kendimize görev bildik .Siyasi ideoloji gözetmeksizin toplumun vicdanı ve dili olduk ,şüphesiz olmaya da devam edeceğiz. (Kimsenin şüphesi olmasın)

Hangi ideolojiye sahip yada partiye dahil olur ise olsunlar; insanların zaaflarını iş/ekmek taleplerini uçkur yada cüzdan beklentilerine alet etmeyi kendilerine huy edinmiş, bu omurgasız tiplerin her daim ensesinde ,her daim tepesinde olduk.. En basitinden Kimisi SOLDA ben Belediye Başkan Yardımcısıyım diye geçinirdi.. Kimsi de SAĞDA ben ilçe Yöneticisiyim.. bilmem ne görevindeyim ‘‘ Buyurun bayanlar İş İçin Ön Müracaat.. İlk kapı burası, sonra icraat..” YOK KARDEŞİM.! ; bu milletin ne karısı,ne kızı sizin tezgahınızdan geçmeyecek, bunu gören ,bunu bilen vatandaş da , bu ahlaksızlığa susarak o koltuklarda oturulmasına asla müsade etmeyecek.

Şimdi neden mi ortalık böyle karıştı.? Birileri makamlarını güçlerini kaybedince, koltuklarından inince; intikam ve hırs duyguları iliklerine dek işleyince ,işte o şahsiyetler, malum ve hain üst akılların kucaklarına da oturuyor ve istenen o kaos ortamının yaratılmasını sağlıyorlar.. İş birliği içerisine giriyorlar..Beklesinler.. Böylede de devam etsinler.. Karşılacakları vahim sonuçları da tarih tekerrürden ibarettir yaşayarak görsünler.

Ayrıca birileri de çıkmış, kağıdın başını kıçını yırtmış , sadece ona verilen kısmını yani ortasını eline almış yayınlamış. YAHU ARTIK BU MİLLET YUTMUYOR.. Bazıları da sağlı/sollu finansman ve stratejileri ile malum şahıslara kuru sıkı mühimmatları temin ediyor..Yahu güldürmeyin artık bu milleti, Anlayın artık Martı b.ku ile deniz kirlenmiyor.. Yapılanlar, yaşananlar,kurulan tuzaklar usülsüzlükler belli; Çizginiz belli, mürekkebiniz belli,hizmet ettiğiniz zihniyet belli. Tabiiki vuracaksınız övgü mü alacağız bir de sizden.. ”Ortalığı karıştıralım, Algı operasyonu yaratalım” derken, elinize yüzünüze bulaştırmak yerine biraz sabretseydiniz, çakma hukukçu avukatlarınızı dinleyip ,bari içlerinden azıcık akıllı olan birilerine kulak verseydiniz. Niye mi ?

Bu zamana dek iddia etdikleriniz dahil olmak üzere aleyhimizde ortada verilmiş ne bir KARAR var -açılmış Ne bir DAVA, Ne de hazırlanmış MÜTALAA.. ‘‘Al eline çamuru at” ne kadar atarsan at, bu zamana dek 23 dava 23 üde beraat. Netice her zaman ki gibi belli, başımız dik alnımız ak. Yıpratmayın kendinizi, zorlamayın boşuna. (Kabız olmanız kaçınılmaz sonunda..)

Her zaman dediğimiz gibi , Toplum vicdanı ve Yargı nezdinde Belgelere dayandırdığımız haberlerimizden rahatsız olanlar, kıblesi pensilvanya; yuvaları kandil olanlar, paraya-güce tapanlar ,maskeleri düşüp koltuklarından olanlar,inandıkları değerleri ve davalarını çıkarları hırsları – uçkurları uğruna yok sayarak- satanlar ,hepinize sözümüz; şöyle bir oturalım filmin sonuna o zaman hep beraber bakalım.. Sizin mayanız bu gölde tutmadı tutmaz,buradan tekrar hatırlatalım…

Dip Not : Yarın-öteki gün o belirttiğimiz yeni ihanetler-oluşumlar hatta ilkesiz ittifaklar tüm netliği ile ortaya çıkacak, işte o zaman yine herkes, herşeyin farkına tekrar varacak.. /Arşivler,belgeler ve isimler ile gelecek yine DEVAM EDECEĞİZ.. Kalın sağlıcakla.

Haberi paylaşmak istermisin?