Naim Makas ”AK Parti Her türlü engelleri aşarak bugün 19. yaşını kutluyor”

Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde 14 Ağustos 2001 yılında siyaset sahnesinde yerini alan AK Parti, önüne konulan her türlü engelleri aşarak bugün 19. yaşını kutluyor

AK Parti’nin 19’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim MAKAS, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde kurulan AK Parti’nin, Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001’den bu yana çağ atlatan yolculuğa başladığını ifade eden Başkan MAKAS, “14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 19. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi. AK Parti denilince milletin ortak hafızasında yatırımlar, yenilikler ve icraatların oluşturduğu hizmet destanlarının yer aldığına dikkati çeken Başkan MAKAS, “Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve tüm yol arkadaşlarına şahsım ,ülkem ve Çanakkale’m adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. İstikrar ve güvenin adresinin AK Parti olduğunu ifade eden Başkan MAKAS, “Recep Tayyip ERDOĞAN, Devletimizin ve Cumhuriyetimizin “muasır medeniyetler” seviyesinde , ilelebet yaşaması için Türk siyasetinde önemli bir yer tutuyor ifadelerine yer verdi.

AK Parti derdi vatan olanın, derdi millet olanın partisidir.Bu duygu ve düşüncelerle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde ülkemize ve Çanakkale’mize hizmet yolunda ,inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.

Haberi paylaşmak istermisin?