Muharrem Erkek CHP’den İstifa mı Etti.? TRANSFER Mİ OLDU.!

Bilindiği üzere Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde Ülgür Gökhan’ın karşısında tavır alan ve de Belediye Meclis üyeliklerinde önseçim yerine FERMUAR sistemini desteklediği için parti tabanı tarafından tepkilerin odağında yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem ERKEK hala gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Son olarak partinin eski tüfeklerinden, Aşk ve Gönül adamı (PARTİSİZ) Remzi Yiğit ve adı şaibeler ile anılan dönemin CHP Çanakkale İl Başkanı vede aynı zamanda Adıyaman Besni ilçesinin gururu İsmet Güneşhan ile birlikte hareket eden Muharrem Erkek CHP Örgütünü ele geçirmek için türlü yollara başvurmuş; ancak gerçekleşen İl Kongresinde parti tabanının desteklediği Metin Ümit Ural ipi göğüsleyen isim olmuştu.

Yapılan parti içi seçim ve kongrelerden sonra tüm ilçe başkanlarını ve yönetimlerini ziyarette bulunup tebrik eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in ,Çanakkkale CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ve yönetimini aylardır bırakın tebrik etmeyi ,arayıp sormaması ve de Çanakkale CHP il binasına adım dahi atmamasının kulislerde ”MUHARREM ERKEK PARTİ’DEN Mİ İSTİFA ETTİ, YOKSA BAŞKA PARTİYE Mİ TRANSFER OLDU…” şeklinde ciddi yorumlara vesile olduğu gözlemlendi.

Dip Not: Öyle bir Çanakkale CHP Milletvekili düşünün ki demokrasiden, hak’tan, hukuktan ve parti içi istişareden bahsederken mangalda kül bırakmıyor. Ancak seçildiği ve temsil ettiği partinin İl Başkanını ve Yönetimini kaile almıyor,Partisinin İl binasına adım dahi atmıyor…. Varın gerisini siz düşünün… Kalın sağlıcakla.!

Haberi paylaşmak istermisin?