Kültür Sanat ve Turizm Komitesinin Başkanı Metin Tatlı Oldu

Kent Konseyleri Birliği Kültür Sanat ve Turizm Komitesinin Başkanı Biga Kent Konseyi oldu.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Kültür Sanat ve Turizm komitesinde, ülke genelinde yapılacak çalışmaları yönetmek üzere, 8 Temmuz Çarşamba günü Dijital platformda zoom programı ile yapılan toplantı ile, Biga Kent Konseyi Başkanı Metin Tatlı komite Başkanı seçildi.

Tatlı ” Kültür, Sanat ve Turizm bir bütünün ayrılmaz parçalarıdır.Hiçbirini birbirinden ayrı tutamayız. Biri eksik olursa çarkın dişlilerinden bir tanesi eksik olur ve çark çalışmaz. O yüzden Kültür Sanat ve Turizm birbirlerine bağlantılı olarak geliştirilmeli. Komite toplantısını yöneten Türkiye Kent Konseyleri Birliği yürütme Kurulu Üyesi Zeynep Özbaş Arıkan’a ve komitenin görüntülü toplantısına katılan kent konserleri başkanlarına, bize bu görevi layık gördükleri için tesekkürlerimi sunuyorum.

Birlik ve beraberligin var olduğu Kent Konseyleri, önce yerelde sonra bölgelerinde, devamında Türkiye’de ve dünyada daha güzel yarınlar için çalışmalarını sürdürecektir.Bizler biz olmayı başardığımız için varız ve hep biz olarak kalmaya devam edeceğiz” dedi.

Haberi paylaşmak istermisin?