”KAFAMA SIKARIM.!”

Geyikli’de 19 köpeğin zehirlenerek öldürülmesi hayvan severler tarafından büyük tepkilere neden oldu. Yaşanan bu olay ise yerel medyada büyük yankı buldu.

Bu durumdan nemalanmak isteyen bazı şahıslar ise herhangi bir delil yada kanıtları olmamasına rağmen Geyikli Belediyesini hedef tahtasına koyarak, Belde halkını fazlası ile gerdi.

CHP’li Belediye Meclis Üyesi Zuhal Özkan’ın sosyal medyada durumu sabote ederek, Belediyeyi suçlaması ise Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’nu çileden çıkaran ve bardağı taşıran son damla oldu.

Konu ile ilgili canlı yayında açıklama yapan Başkan Oruçoğlu ”Canice öldürülen 19 köpek için fazlası ile üzgünüz; Bakım evi kuruyoruz, mamalar aldık bakımları için gerekeni yapıyoruz. Bir meclis üyemiz Zuhal Hanım sosyal medya üzerinden yorum ile Geyikli Belediyesini suçlayan açıklamalar yaptı, Biz de bunun üzerine kendisine, ‘Bildiğiniz bir şey varsa söyleyin bizde gerekeni yapalım’ dedik.Sonrasında ise Çamur at izi kalsın şeklinde yaptığı açıklamayı geri çekti.

“BİZ HAYVAN ÖLDÜRECEK KADAR CANİ DEĞİLİZ”
Yazıktır günahtır biz bu hayvanları öldürecek kadar cani değiliz, yolda bir karınca görsek aracımızın direksiyonunu kırarız. Bu hayvanları kim öldürdüyse Allah’a havale ediyoruz en büyük canilik kötülüktür. Bilinçli şekilde öldürülmüşler bunun için kriz ekibi kurduk, Jandarma ekipleri teknik ve fiziki takip yapıyor. Biz bu olay üzerine açıklama yapma gereği duyduk. Bu can dostlarımız üzerinden kimse bizi suçlamasın, bunları öldürenler bunu Belediye yaptı demesin! Eğer ben böyle bir talimat verdiysem kafama sıkarım. Geyikli Belediyesi olarak biz böyle bir şey yapmayız, kameralar inceleniyor inşallah yapanları ortaya çıkaracağız” ifadelerine yer verdi. /Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’nun canlı yayında tepki içerikli açıklamalarda bulunduğu VİDEO HABER;

Haberi paylaşmak istermisin?