İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, Çanakkaleli hemşerileri ile buluştu. Kordon boyu esnafıyla ve vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, yaklaşan seçimlerde destek istedi.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, partilileriyle birlikte Çanakkaleli’lerle bir araya geldi. Buluşma, Çarşı Caddesi’nden başlayarak kordon boyunca devam etti. Dün düzenlenen buluşmaya İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayları Cengiz Yalçın, Zişan Özaydın, Mevlüt İnanç, İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve partililer katıldı. Vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelen İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, İYİ Parti’nin seçimler dolayısıyla sıraladığı seçim politikaları hakkında bilgiler verdi. 13. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri kapsamında vatandaşın desteğini talep eden İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, vatandaşın umudunu kaybetmemesi gerektiğini ifade etti.
![İYİ Parti Çanakkale Teşkilatı ve Milletvekili Adayları Vatandaşla Buluştu.. 2 343411485 961852114820545 722831063187830814 n edited](https://www.canakkalezafertv.com/media/2023/04/343411485_961852114820545_722831063187830814_n-edited.jpg)
![İYİ Parti Çanakkale Teşkilatı ve Milletvekili Adayları Vatandaşla Buluştu.. 3 343297541 908389487103908 6098827508945155126 n](https://www.canakkalezafertv.com/media/2023/04/343297541_908389487103908_6098827508945155126_n.jpg)
![İYİ Parti Çanakkale Teşkilatı ve Milletvekili Adayları Vatandaşla Buluştu.. 4 343395821 557683792918859 4010243313408732628 n](https://www.canakkalezafertv.com/media/2023/04/343395821_557683792918859_4010243313408732628_n.jpg)