Gültekin YILDIZ ”Hodri Meydan,Kim AK Kim Kara Hep Beraber Göreceğiz”

YILDIZ ”HODRİ MEYDAN…” dedi ve..

Çanakkale CHP İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN’ın ithamları karşısında iletişime geçtiğimiz AK Parti İl Başkanı Gültekin YILDIZ ”Hodri Meydan ,Sırtını Kandile dayayıp,Bir Ayağı Pensilvanya’da olanları abi kardeş edinmiş, Rant odaklı çirkin ilişkilerle Çanakkale’ye bir tek çivi bile çakmayıp tüm çivileri ceplerine dolduran bu zihniyet Yargı Karşısında da Hesap Vermeye devam edecek,Kim AK Kim Kara hep beraber göreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Aynı zamanda Yapmış olduğu basın açıklamasında AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Çanakkale’nin gelmiş geçmiş en nezaketsiz, en yetersiz il başkanı CHP’li İsmet Güneşhan’dır dedi. Yıldız, Çanakkale için talihsizlik olarak nitelendirdiği Güneşhan ile mahkemede hesaplaşacaklarını açıkladı.

GEREKLİ CEVABI VE DERSİ HUKUK NEZDİNDE VERECEĞİM

AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız; “CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın şahsımı ve Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan’ı hedef alan, baştan sona hakaret ve iftira içeren basın açıklamasını şiddetle kınıyorum. Siyasi bir içeriği olmayan, basın yoluyla hakaretten ibaret olan bu açıklama nedeniyle kendisine gerekli cevabı ve dersi hukuk nezdinde vereceğim” dedi.

Yıldız, açacağı ceza ve tazminat davası neticesinde kazanacağı para ile Çanakkale’de tüm şehitlerimizin ruhu için mevlit okutacağını, halka pilav ve helva dağıtıp hayır yapacağını açıkladı.

SİYASET HİÇBİR ZAMAN BU KADAR SEVİYESİZLEŞMEMİŞTİ

İsmet Güneşhan Çanakkale için talihsizliktir diyerek sözlerine devam eden Gültekin Yıldız; “Çanakkale’nin gelmiş geçmiş en nezaketsiz, en yetersiz İl Başkanıdır. Siyaseti ve temsil ettiği makamı, yaptığı açıklama ve kullandığı dil ile küçük düşürmüştür. Çanakkale siyaseti hiçbir zaman bu kadar seviyesizleşmemiştir. Böyle yaparak, çeşitli oyunlarla, CHP delegelerinin oylarını gasp ederek Nejat Önder’in koltuğuna kendisini oturtanlara diyet borcunu mu ödemektedir? CHP, HDP barajı geçti diye şükür pilavı dağıtmamış mıdır? 1. Sıra Milletvekili adayları PYD komşumuz olsun dememiş midir? Çareyi hakaret etmek, iftira atmak suretiyle gündemi değiştirmekte bulmuştur” şeklinde konuştu.

ATATÜRK’TEN GERİYE SADECE PARTİNİN İSMİ KALMIŞTIR

AK Parti İl Başkanı açıklamasını şu cümlelerle noktaladı; “Sayın Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a iftira atmak Güneşhan’ın haddine değildir. Sayın Bülent Turan’ın FETÖ ile olan mücadelesini herkes bilmektedir. Siz evinizde televizyon izlerken, bankamatik kuyruğunda beklerken, 15 Temmuz gecesi Bülent Turan sokakta halkın içindeydi. Kardeşim Laçiner diyen de Sayın Bülent Turan değil sizin yol arkadaşlarınız, siyasi patronlarınızdır. Maalesef CHP artık Atatürk’ün partisi değildir. Atatürk’ten geriye sadece partinin ismi kalmıştır.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir