Dolgu Adayın Cebi Dolacak.Yeni Belediye Hizmet Binasının Dış Cephe ihalesi CEPTE.!

Çok Tartışılan ve CHP ilçe örgütlerinin 24 Haziran seçimleri öncesi Aday belirlemede Önseçim talebine rağmen  Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN’ın talimatı ve Çanakkale CHP İl Başkanı İsmet GÜNEŞHAN’ın Onayı ile oluşturulan Aday Listesindeki Dayatma Yöntemine tepkiler seçim öncesi olduğu gibi,seçim sonrası ortaya çıkan mağlubiyet neticesine binayen görüleceği üzere her geçen gün şiddetini arttırmaya devam ediyor.

Aday Belirlemede CHP İlçe örgütleri,Yöntemi Anti-Demokratik bulduklarını ve olası yaşanacak Yıkımın sebebinin ise  Belediye Başkanı GÖKHAN ve İl Başkanlığı olacağını Parti Binasında düzenlenen ilçe başkanları toplantısında da Tepkileriyle birlikte dile getirmişlerdi..

Yöntemin yanı sıra Aday belirlemede hangi kriterlere bakıldığı tartışılırken ADAY listesi ortaya çıktığında ise dolgu aday/seçilmesi zor sırada olan bir aday ile Çanakkale Belediyesi arasında 6,5 milyon TL lik bir ihale ile anlaşma sağlandığı gerek Partili gerekse belediye içerisindeki kaynaklarca da iddia edilmişti..

Seçimde yaşanan Hezimet sonrası da Türkiye Genelinde Olduğu gibi CHP de Çanakkale İl merkezi ve bazı ilçelerde istifalar ve sosyal medya hesaplarında şiddetli tepkiler oluşmasına rağmen,Mağlubiyetin gerekçesi olarak gösterilen Çanakkale Belediye Başkanının SÖZ KONUSU Dolgu Adaya Belediye Hizmet Binasının Dış Cephe ihalesini 6,5 milyon TL bir bedelle verdiği/gerekli yasal zeminin ise hazırlandığı resmi görevlilerin sözlü ve tarafımızca saklı tutulan yazılı beyanatlarına binayen Teyit edilmiş oldu..

Neticeten Çanakkale CHP Parti Tabanının ısrarla karşı çıktığı Başkana BİAT Listesinin Seçimde Başarısız olması ve buna rağmen Mükafatlandırılması,ilçe örgütleri ve partililer tarafından ilerleyen süreçte gerginliklerin Belediye Ekibine karşı dahada tırmanacağının habercisi olarak görülüyor.

Not:  GÖRÜNEN KÖY ORTA DA..? Belgeler-Aracılar Ortada .. Ancak bu konudan bağımsız da olsa Belediyenin Cefakar,vefakar Mali İşler/Muhasebe Müdürü ise Ortalarda YOK, O Nere de Gören var mı ? YAKINDA..

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir