CHP’NİN GEYİKLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ TÖRENLE AK PARTİ’YE GEÇTİ.!

CHP Geyikli Belediye Meclis Üyesi Fatih Özcan AK Parti’ye geçti.!

CHP’li Meclis Üyesi Fatih Özcan AK Parti Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kirveli ve Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçti.

Bu gün gerçekleşen AK Parti 7. Olağan Çanakkale İl Kongresine katılan Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz , Fatih Özcan’ı sahneye davet ederek AK Parti rozetini takıp, katılımcılar önünde kendisine ve Geyikli’ye hayırlı olsun dileklerini iletti.

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kirveli ” AK Parti Geyikli Belde Teşkilatımız ve Belediye Başkanımız Mevlüt Oruçoğlu ile yapılan istişareler sonucunda, CHP Geyikli Belediye Meclis Üyesi Fatih Özcan AK Parti ailemize katılmıştır. Bu gün yapılan AK Parti 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan Genel Başkan Yardımcımız sayın Vedat Demiröz’ün rozet takma töreni ile AK AİLEMİZE katılan Fatih Özcan’ın üyeliği taçlandırılmıştır .Rozet takma Törenine katılan ve bizlerden desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen AK Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan başta olmak üzere Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ve İl Başkanımız Naim Makas’a Teşkilatımız adına ayrıca teşekkür ederiz. Partimize ve Geyikli’mize hayırlı uğurlu olsun. Durmak Yok, Yola Devam.! ” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?