Çevre Bakanlığından Geyikli’ye Hibe Araç

Geyikli Belediyesi yerel seçimlerde CHP’den AK Parti’ye geçince ,CHP ‘li Avcılar Belediyesi kardeş belediye protokolünü iptal etmiş ve Geyikli halkının hizmetine sunulmuş araçların geri iadesini istemişti.

Bu durum ulusal basında da yankı bulmuş ,partili partisiz bir çok vatandaşın Avcılar Belediye Başkanlığına karşı tepkiler vermesine vesile olmuştu.

Hatta ilk adım Bahçelievler Belediye başkanı Hakan Bahadır’dan gelerek, Geyikli-Bahçelievler Belediyesi Kardeş Kent protokolü düzenlenmiş ve Geyikli halkının hizmetine bir kamyon ve de bir otobüs tahsis edilmişti.

Son olarak Başkan Mevlüt Oruçuğlu Çevre Bakanlığı tarafından Geyikli Belediyesine bir Arazöz hibe edildiğini kamuoyu ile paylaşarak duyurmuştu. Bu vesile ile Geyikli halkının hizmetine ve belediye araç filosuna bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Başkan Oruçoğlu sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında ise ” SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ
BELEDİYE ARAÇ FİLOSUNA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİK
Çevre Bakanlığından hibe olarak alınan Ford marka Arazöz Belediyemiz Araç Parkına dahil edilmiştir.Grup başkan Vekilimiz Bülent TURAN’a ve Çanakkale Ak Parti Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Yeni aracımız Geyiklimize hayırlı uğurlu olsun. ” ifadelerine yer verdi.. /FOTO GALERİ