Çanakkale’mizin Geleceği ve Talepleri Siyasi Hesapların Üzerindedir

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Her zaman ki gibi HİZMETİN SİYASET OLMAZ mesajını verdi.

Çanakkale’mizin Geleceği, İlçelerimizin Talepleri Siyasetin Ve Şahsi Hesapların Üzerindedir.

İYİ Parti’li Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’yi ve CHP’li Belediye Başkanı Mert Uygun’u Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan kabul etti. Ziyaret hakkında düşüncelerini paylaşan Turan, “Bizim bir tek derdimiz var. O da Çanakkale’mizin sorunlarını en aza indirmek” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Bizler siyaseti ötekileştirme aracı olarak değil birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etme aracı olarak görüyoruz. Derdi Çanakkale olan herkese kapımızın sonuna kadar açık olduğu defalarca dile getirdik. İYİ Parti’li Eceabat Belediye Başkanı ve CHP’li Bayramiç Belediye Başkanı ile beraber ilçelerimizin sorunlarını görüştük. Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli ile beraber sanayi sitesi yerinin imar değişikliğini ve ilçemizle ilgili taleplerini değerlendirdik. Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ile Türkiye gündemine oturan işçi çıkarımlarından, kamu kurumları arasındaki koordinasyonu eksikliğine, Mehmet Akif Ersoy Evi’nin geleceğinden, imar değişikliği ve kredi teminat mektubuna kadar bir çok konuyu istişare ettik. Çanakkale’mizin geleceği, İlçelerimizin talepleri siyasetin ve şahsi hesapların üzerindedir. Bu düşünceyle adımlarımızı atıyor, projelerimize yön veriyoruz. Bu görüşmelerin yanı sıra şunu da belirtmek isterim ki Gelibolu Belediyesi’nin İller Bankası’ndan talep ettiği teminatında hızlanması ve onaylanması için ilgililerle görüştük. Tüm çalışmaların ilçelerimize hayırlı olmasını dilerim” şeklinde ifade etti. /OBJEKTİFLERE YANSIYAN GÖRÜNTÜLER;

Haberi paylaşmak istermisin?