AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’tan İlk Açıklama

Bu gün itibari ile Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Çanakkale AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen 1988 Çanakkale Doğumlu ve Yüksek İnşaat Mühendisi olan Naim Makas, sosyal medya hesabından yapmış olduğu ilk açıklamasında ‘‘Gençlik Kolları’mızda başladığımız bu kutlu yolculuğa Ana Kademede çeşitli görevlerde devam ettik. Üstadın da dediği gibi ”Sağına ve soluna bakmadan ben varım” diyen bir gençlik şuuruyla hareket ettik. Bugün ise Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle Çanakkale İl Başkanlığı görevini almış bulunuyoruz.

Bu sorumluluğun ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Mahallelerimizden beldelerimize, ilçelerimizden ilimize kadar bütün teşkilatımızla kol kola yol yürümenin onurunu yaşayacağız. Geçmişten günümüze görev almış bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte ortak akıl çerçevesinde nice başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyorum.

Emeği geçen kıymetli büyüklerimizin tecrübelerinden yararlanarak, partimizi daha da büyük zaferlere taşıyabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Köy, Mahalle, Belde, İlçe, İl, Kadın ve Gençlik kollarımızla birlikte Çanakkale’mizde ulaşılmadık yer bırakmayacağız.Kazanılan belediyelerimizin çok daha iyi yerlere gelebilmesi için gece gündüz çalışacağız ve Çanakkale’mizi 2023’e ve 2024’e hem belediyecilik anlamında hemde genel seçim anlamında düşlediğimiz noktaya inşallah getireceğiz.

Bugünden itibaren Grup başkanvekilimiz Sn. Bülent TURAN ve Milletvekilimiz Julide İSKENDEROĞLU’nun destekleriyle
El Ele gönül gönüle hep birlikte Çanakkale diyerek AK PARTİ teşkilatımızı şehrimizin en kılcal damarlarına kadar ulaştırıp 2023,2024 seçimlerinde ÇANAKKALE’mizi AK PARTİ’mizin en güçlü olduğu zamana ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bu süreçte bizlerin her daim destekçisi olan başta Grup Başkanvekilimiz, Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan’a ve Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcımız, Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Julide İskenderoğlu’na ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Gençliğimin en güzel yıllarını Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüyüşüne denk getiren Rabbime binlerce kez hamd ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •