Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Göğüsgeren’in Skandal Mesajları Deşifre Oldu.!

Uzun zamandır Çanakkale’nin gündeminden düşmeyen Saros 27- RES projesine gerek Kent Halkından gerekse CHP tabanından tepkiler artarak devam ediyor.

Özellikle ilk oylamalarda HAYIR veren CHP li İl genel Meclis üyelerinden Başkan Sadık Göğüsgeren dahil olmak üzere 6 CHP ‘li üyenin bir anda karar değiştirerek EVET oyu vermesi Çanakkale Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) içerisinde büyük gerilimlerin tırmanmasına vesile olmuştu.

Altın Madenine HAYIR kampanyasında ”Ağaçların Kesilmesine Karşı” çıkan ve Eylemlerde en ön saflarda yer alan İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren’in yaklaşık 5 BİN AĞACIN kesileceği Saros Res Projesini desteklemesi, gerek il genel meclis üyeleri gerekse CHP İl ve Merkez İlçe Yönetimi tarafından büyük tepki görmeye devam ediyor.

WHATSAPP YAZIŞMALARI SIZDI

Halihazırda tartışmalar devam ederken;Eleştiri ve tepkilerin ardı arkası kesilmemesine rağmen, Sadık Göğüsgeren’in CHP İl Genel Meclisi Whatsap Grubunda ”..KARARIMIZDAN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİZ, PİŞMAN HİÇ DEĞİLİZ…” içerikli yazışmaları haber merkezimize iletildi.

”MERKEZ İLÇENİN MASSTURBASYON SABUNU OLMAYACAK KADAR GURURLUYUZ …”

CHP Merkez İlçe Yönetiminin; Sadık Göğüsgeren ile birlikte 6 İl Genel Meclisi üyesine karşı koydukları sert tavır ve tepkileri neticesinde ise yine aynı Whatsapp grubunda GÖĞÜSGEREN’İN ” …MERKEZ İLÇENİN MASSTURBASYON SABUNU OLMAYACAK KADAR GURURLUYUZ…” şeklindeki yazışmaları Çanakkale CHP’ il ve merkez ilçe yönetimleri tarafından duyulunca iplerin iyice gerildiği ve kopma noktasına geldiği öğrenildi.

İşte İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren’in whatsapp grubundaki skandal yazışmalarından bir kesit;

Haberi paylaşmak istermisin?