Çanakkale AK Partinin EN PARLAK YILDIZI ve KUTUP YILDIZI Olarak Tanımlanıyor

Mütevazi,aynı zamanda dik duruşu ve net söylemleriyle Partililerinin gönlünde taht kuran ve Çanakkale AK Parti Teşkilatının En Parlak Yıldızı ve de KUTUP YILDIZI olarak nitelendirilen Merkez İlçe Başkanı Avukat Gültekin YILDIZ  Genel Merkez tarafından Çanakkale AK Parti İl Başkanlığı görevine getirildi.

Bizzat Cumhurbaşkanı tarafından ataması gerçekleştirilen Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, “İddialıyız, doğru bir çalışma ile kendimizi iyi ifade ederek inşallah Çanakkale Belediyesi’ni kazanacağız” dedi.

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde istifasının ardından geçen hafta il başkanlığı binasında temayül yoklaması yapıldı. Ak Parti Genel Merkezi’ne, İl Başkanlığı için Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız, Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, İl Başkan Vekili Ergin Sezen ve Parti üyesi Sebahattin Güner’in isimleri gönderildi. Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yapılan istişare sonucu İl Başkanlığı görevine, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız getirildi.

AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, bugün parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.Yoğun bir katılımın gerçekleştiği Basın Toplantısında İl Başkanı Yıldız, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişareler neticesinde Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı’na atanmam sebebiyle bugün burada teşkilatlarımızla bir araya geldik. Çanakkale’de alacağımız her bir oyun, ülkemizin geleceği açısından arz ettiği önemi biliyoruz. Çıktığımız bu yolda önce Allah’a, sonra teşkilatlarımıza ve feraset sahibi halkımıza güveniyoruz. Kenetlendiğimizde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan yürüdüğümüzde aşılamayacak bir engel görmüyoruz. 2019 yılında önümüzdeki 2 tane seçim var. Hem belediye seçimlerini hem de genel seçimleri çok önemsiyoruz. Tüm ilçelerde iddialıyız. Her ilçenin belediye başkanlığını istiyoruz. Zaten çoğunu da alıyoruz. Çanakkale Merkez Belediyesi’nin bizim için ayrı bir önemi var. İddialıyız. Doğru bir çalışma ile kendimizi iyi ifade ederek inşallah Çanakkale Belediyesi’ni kazanacağız. Çanakkale’yi tek çatı altında toplayacağız. Bize oy versin, vermesin, herkes huzurla ve özgürce yaşayacak” ifadelerine yer vererek konuşmasının ardından Partililerle sohbet edip tebriklerini kabul etti. (VİDEO HABER)

AK Parti İl Başkanı olarak atanan GÜLTEKİN YILDIZ'ın Parti Binasındaki Basın Açıklaması

Δημοσιεύτηκε από Zafer Durmaz στις Τετάρτη, 4 Απριλίου 2018

Haberi paylaşmak istermisin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir