Bülent Turan “Yaşadığımız Süreç Bizlere Çok Şey Öğretti…”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Covid 19 sürecinde günlük rutinlerimizin, alışkanlıklarımızın aslında bizler için zorunlu olmayan birer durum olduğunu gördük. Bazı telaşlarımızdan ihmal ettiğimiz ailemize vakit ayırma imkanımız oldu” dedi.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan telekonferansla ilçe başkanları ve il genel meclisi üyeleriyle bir araya geldi. İlçelerin Covid 19 sürecini ve köylere yapılan yatırımların konuşulduğu toplantıda ilçe başkanlarına ve il genel meclisi üyelerine süreç konusunda daha hassas olmaları gerektiği uyarısı yapıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Çanakkale’miz bizim için, ülkemiz için özel ve önemli bir şehir. Ülkemizin içinde bulunduğu durum şehrimize yapılan ve yapılacak olan yatırımların yerine getirilmesine engel değil. O yüzden il genel meclisi üyelerimizle köylerimize yapılan yatırımları, ilçe başkanlarımızla partimizin yürüttüğü çalışmaları istişare ettik. Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine daha fazla özen gösterilmesini hususunda uyardık. İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması için gayret ediyoruz. Her seferinde uyarılara dikkat edelim diyoruz. Tekrar söylemekte fayda var. Tüm uyarılara, yasaklara, izoleye dikkat edelim. Ramazan ayında özellikle toplu iftarlardan sakınalım. Her birinizin canı bizler için değerli ve kıymetli” şeklinde ifade etti

Haberi paylaşmak istermisin?