Ahlaksızlığın SAĞI-SOLU Olmaz. Artık Dur Demeli.!

Çanakkale Siyasetinde gerek sağ gerekse solda yer alan bazı aktörler ve figüranları çizmeyi aşmaya yolu şaşırmaya devam ediyor,herşey mübah diyerek Ahlaksızlıkta ve hukuksuzlukta sınır tanımıyorlar.

Kendi Partisine dahi VEFASIZLIK yapan bu kör ve KİNDAR zihniyetlerin FETÖCÜLERDEN DE – BÖLÜCÜLERDEN DE en ufak varkı yok.! Bunu en başından itibaren üstüne basa basa vurgulayarak belirttik Yetkili Makamlara da Kolluk güçlerine de olması gerektiği şekilde ilettik.

-İş adamları ve Siyasi isimlere Rant odaklı algı operasyonları

-Basına iletilen verileri yok etmek ve elde etmek için gayri Namusa-i stratejiler

– Hedef şaşırtmak için Gündem Yaratma

–  Gizli ses ve Kamera Kayıtları tutma-tutturma

–  Kapalı kapılar ardında yapılan Şeytani pazarlıklar

–  Muhtaçları; genç kız ve kadınları kullanarak Şantaj amaçlı AHLAKSIZCA- HUKUKSUZCA girişimler

–  Basını susturmak için yemleme taktikleri ve tutmayan tehditleri..

–  Kendi Parti yöneticileri ve yol arkadaşlarını oltaya getirmek, itibarsızlaştırmak için her türlü yöntemi mübah saymak(Sosyal Medya hesaplarından ise tezat bir şekilde algı yaratarak Ahlak ve Namus şovalyeliği yapmak)

İşimiz haber kimsenin özel hayatı değil; lakin Köyleri Belediyeleri şehri memleketi siyasi partileri yönetme ve hizmet etme çabası içerisinde olanlar, kendilerini de çevrelerini de temiz tutmak,dezenfekte etmek zorundalar.Bu gün eşine ailesine mücadelesine ihanet eden yarın Memleketine de ihanet eder,gelir seni de aileni de taciz eder. Çamur olan siyaset arenasını Bataklığa dönüştürenler de bunlara göz yumanlar da bu suça ,bu ahlaksızlığa ortak demektir.

Aslolan odur ki kimse bunların arkasında durmasın.! Onları bu millete savunmasın..

Daha önceki haberimizde; bulundukları Siyasi mevki ve konumu vatandaşa, millete hizmet yerine, acizlerin ve zor durumda olan vatandaşların zafiyetinden faydalanarak özellikle bayanlarla İş vaadi para vs teklifler ile gayri ahlaki, Ahlaksızca ilişkiler yaşadıklarının belgelendirilerek öğrenildiğini belirtmiştik.

Ayrıca bu sağlı-sollu furyaların Çanakkale’de önemli siyasi ve Ticari konum sahibi bazı isimlere F-Tipi Gladyo/Fetö Terör örgütünün kullandığı BAL TUZAĞI yöntemi ile Bayan(lar) yönlendirerek, videoya veya  ses kayıt yöntemi ile kayıt ederek, akabinde şantaj amaçlı kullandıkları ve karşılığında bu isimlerden para aldıklarının da belgeler beyan ve kayıtlarla tespit edildiğini paylaşmıştık.

Ancak bu durumu kendi lehine çevirmek/Ranta dönüştürmek isteyen bazı şahsiyet yoksunu omurgasızlar; gerek haber kaynaklarına gerekse haber yapılmasını engellemek için basın mensuplarına da aynı yöntemlerle gelme girişimlerini de tespit etmiş olduk. Ofislerde,Garsoniyerlerde ,İlçelerin Belediye Binalarında parti lokallerinde,ORDA BURDA,SAĞDA-SOLDA yaşanan ahlaksızlıklar,İş adamlarına basın mensuplarına gönderilen bekar/evli/dul bayanlar,telefonlarına kurdukları ses kayıt programları,gizli whatsap grupları..elde edilmek istenen netice belli.Diyorlar ki ”Susalım KONUŞMAYALIM,susturalım itibarsızlaştıralım YAZDIRMAYALIM”..Yok arkadaş Memleketin Onurlu siyasetçileri de Yüce Adaleti de sap-saman yemiyor.. Siyasi VEFASIZLIĞINIZI anladık bırakın İHANETTE ve SUÇA ORTAK OLMAKTA Kİ İSTİKRARINIZI.

PAPARAZZİ GAZETECİLİK BİZİM TARZIMIZ DEĞİL.! BUNU DA TÜM KAMUOYU BİLİR..ANCAK AHLAKSIZLIKLARA ÇANAK TUTANLAR, İÇİNDE YER ALANLAR, MİLLETİ KANDIRANLAR,KISACASI GAFLET VE DALALET İÇERİSİNDE BULUNANLAR TEK TEK DEŞİFRE OLACAK,ÖYLE YADA BÖYLE BU MİLLETİN ÖNÜNDE BAŞLARINI EĞEREK YARGININ KARŞISINA ÇIKACAK..

SON DİP NOT: Vurgulayarak belirttiğimiz ve de her daim BİLİNDİĞİ ÜZERE hiç bir haberimizi paylaşımımızı belge beyan ve delil olmaksızın kamuoyu ile paylaşmadık, lakin üçüncü kişilerin(ailelerin; çocukların ve masum şahısların) zarar görmemesi adına isimleri saklı tuttuk, Evde ARSIZ var dediğimiz de bize tavır koyanlara,tuzak kurup yem atma çabası içerisinde bulunanlara, makam mevki ve konumların geçici olduğunu tekrar buradan hatırlatarak, Devlet ve yargının işleyişine bağlı olarak, gizlilik ve masumiyet karinesi doğrultusunda, siz kamuoyu ile,isim ve konumları dahil olmak üzere TÜM DETAYLARI ile paylaşacağımızı tekrar tekrar taahhüt ediyoruz.. AHLAKSIZLIĞIN SAĞI-SOLU OLMAZ..BU GÖL’DE Sizin Mayanız Tutmaz.! Burası Çanakkale Şehitler diyarı, Ne Kandil Dağı,Ne de hain pensilvanya yuvası..diyor saygılarımızı sunuyoruz../DEVAM EDECEK. Sona Erecek

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir