YILDIRAY ÖLÇEK ”Çanakkale’yi AK Belediyecilikle Tanıştıracağız”

Çanakkale AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Teşkilat Başkanı Birol Ürken ve Sosyal İşler Başkanı Yüksel Sevimli Hastaları Devlet hastanesindede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

ÖLÇEK ”Teşkilat olarak hastaları ziyaret ederek şifa dileklerini sunmaya geldik.Hastalarımızın en kısa süre içerisinde sıhhatlerine kavuşmalarını temenni ediyoruz. Vatandaşlarımızın bir ihtiyacı var mı, varsa eğer bunları gidermek için kendileriyle görüş alışverişinde bulunuyoruz. Baştabibimiz, hastane yöneticilerimiz, doktorlarımız, hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız ve hastane çalışanlarımız büyük bir gayret içerisinde, hizmet vermeye çalışıyorlar,onlara da ayrıca çok teşekkür ediyor,Hasta vatandaşlarımıza tekrar acil şifalar diliyoruz,ziyaretlerimize devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Önümüzdeki Yerel Seçimler ile ilgili düşüncelerini sorduğumuz Merkez İlçe Başkanı ÖLÇEK ” Yerel Seçimlerde Çanakkaleyi AK Belediyecilikle Tanıştıracağız,Bundan kimsenin şüphesi olmasın,biz bu kente hizmet için ideoloji gözetmeksizin, kimseyi ötekileştirmeden, kent halkını refaha kavuşturmak ve daha iyi şartlar sunabilmek  için bu kutlu yola çıktık.Birileri delegelerin oyunu hesaplaya dursun biz AK Parti olarak yerel seçimler için şimdiden hazırlıklarımıza başladık.

Hep birlikte Mevcut güçlü bir kadrolarımızla çok şükür başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığını ifade etmek isterim. Öncelikle Çanakkalemizi AK Belediyecilikle tanıştırmamız gerekiyor.

Grupbaşkanvekilimiz ve Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent TURAN’ında dediği gibi Çanakkale’ye en çok AK Parti yakışır,AK Parti en çok bu boğaza, Çanakkale’ye yakışır, İşimizi yapacağız, yolumuza bakacağız. Sıkmadık el bırakmazsak, halkımızın gönlüne girip kendimizi anlatabilirsek, ülkemize olan sevgimizi anlatabilirsek eğer bizim önümüzde hiçbir engel kalmayacak” ifadelerine yer verdi.. Gerçekleşen Hastane Ziyaretinden OBJEKTİFLERE YANSIYAN GÖRÜNTÜLER:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir