Ülgür Gökhan LGBT Destek Paylaşımını Sildi.!

Çanakkale Belediyesi’nin sosyal medya hesabından LGBTİ’ye destek niteliği taşıyan paylaşımına farklı ideolojilere sahip bir çok kesimden tepkiler gelmişti.

Vatan Partili CHP li MHP li AK Partili bir çok farklı siyasi partiye mensup vatandaş ve de yönetici tepkilerini dile getiren paylaşım ve açıklamalarda bulunmuşlardı.

Son olarak Çanakkale’de ki AK Partili ilçe ve belde belediye başkanlarından ”Şehitler Diyarı Şehrimizin maneviyatı ve yatırımları dışında ahlaki bir sorun teşkil eden böylesi bir konuyla anılmasını hazmedemiyoruz,Tüm kent halkından derhal özür dilenmelidir” ifadelerinin yer aldığı toplu basın açıklamasında bulunulmuştu.

Çanakkale belediye başkanına bu tepkiler sürerken paylaşım kaldırılmamış ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ”Ben hiç bir kesim ile kavgalı değilim hatta Perşembe Günü Bülent Turan’a ziyarete gideceğim, Çanakkale’ye yatırımlar için kendisiyle görüşeceğim,Çanakkale ye hizmet adına maddi destek yaratılmasını isteyeceğim” ifadelerine yer vermişti.

TBMM de AK Parti Grupbaşkanvekili görevini yürüten Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ,bu güne kadar olduğu gibi sadece AK Partili değil farklı partilerin yönetimindeki Belediye Başkanlarının da Çanakkale ve ilçelerine destek amacı taşıyan randevularını red etmemiş kapısını her daim açık tutmuştu ve bunun olması gerektiğini her konuşmasında da belirtmişti.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın LGBT ye destek tweetine tepki gösteren ilk isim Bülent Turan olmuştu.

Gökhan’ın randevusunun İptal edilmesini bekleyen bazı kurnazların MAĞDUR EDEBİYATI yapmasına fırsat vermeyen Grupbaşkanvekili Turan ise bu gün saat 14:30 civarı Ülgür Gökhan’ı makamına kabul etti.

Görüşmelerin Çanakkale ye yapılacak yatırımlar adına maddi destek taleplerinden oluştuğu bilinen ve şimdilik detayları öğrenilemeyen ziyaret sonrasında ise ÜLGÜR GÖKHAN’ın LGBT i ye destek içeren tweet paylaşımının silindiği gözlemlendi.

Toplumu sarsan Manevi değerlerin yıpratılması ve kullanılması gibi durumlar karşısında fazlası ile hassas olan ve Tepkisini her platformda açık açık sergilemekten çekinmeyen Bülent Turan’ın görüşme esnasında Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ne gibi tepkiler vererek LGBT paylaşımının silinmesi hususunda GERİ ADIM attırdığı ise sadece duyarlı vatandaşlarca değil;AK Troller ve Fırsatçılar tarafından da merak konusu olduğu gözlemlendi..Ne diyelim hatanın neresinden dönülürse kârdır, en azından bunu da görmüş olduk. DEVAM EDECEK

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •