TURAN ÇOK SERT KONUŞTU.!

AK Parti Grup Başkanvekili, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Kepez Gençlik Kolları kongresinde parti teşkilatına önemli mesajlar verdi. Küsen, darılan olur bunlar insanın doğasında var diyen Turan; “Çanakkale’de dedikodu yapan, görevinden dolayı mız mız yapanı asla affetmeyeceğiz” dedi.

Bizler iş yapmak istiyoruz, üretmek istiyoruz

Bu millete ne kadar hizmet edersek edelim borcumuzu ödemiş̧ olmayız bu millet 15 Temmuz’da canı verdi canını, çok çalıştık yorulduk demek hakkımız asla yok, daha çok çalışacağız daha çok üreteceğiz. Aramızda mızıltı yapan olur, yamuk yapan olur insanız. “Beni kongrede neden başkan yapmadın küstüm ben”, “oğlumu işe neden almadın darıldım ben,” “listede ben yokum, ayrılıyorum ben” bunlar olacak. Bunlar insanın doğasında var hiç birimiz melek değiliz. Ama Çanakkale’de dedikodu yapan, görevinden dolayı mız mız yapanı asla affetmeyeceğiz. Bizler iş yapmak istiyoruz, üretmek istiyoruz.” dedi.

CHP’li belediyeye tek laf etmemiş olanla işimiz yok

Korkmadan özgüven sahibi olarak AK Partili olmaktan çekinmeyenlerle yol yürüceklerinin altını çizen Turan; “AK Partiliyim demeye utananla işimiz yok, 15 yıldan beri AK Parti içinde olupta CHP’li belediyeye tek laf etmemiş olanla işimiz yok.”

Haberi paylaşmak istermisin?