MEVLÜT ORUÇOĞLU, GEYİKLİ HAYVAN BAKIM EVİ’Nİ TANITTI /VİDEO HABER

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu , sokağa terk edilen ve bakıma muhtaç hayvanların, bakım ve tedavilerinin yapıldığı, Geyikli Belediyesi Hayvan Barınağı ve Veteriner Hizmetleri Bakımevini ziyaret etti.

Tam donanımlı ve uzman kadrosu ile , sağlıklı yaşam koşullarının sağlandığı barınakta, hasta hayvanların tedavisi yapılıyor, sokağa terk edilenlerin ise hassasiyet ile bakımları gerçekleştiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Ata Demirer‘in de ziyaret ederek “Geyikli Hayvan Barınağı iyi olmuş çok sevindim tebrikler. Barınakta yazlıkçı dostlar tarafından terk edilmiş her türden dostlar var. Sahiplenmek isterseniz uğrayın” çağrısı, sosyal medya ve ulusal basında büyük yankı bulmuştu. Sanatçı Demirer ; Hayvan Dostu olarak geçinen bazı yazlıkçıların, kışın memleketlerine dönmesi ile hayvanların terk edildiği mesajını da verdiği twiti vatandaşlar tarafından da büyük destek görmüştü.

Bu tesisin Geyikli’ye kazandırılmasını sağlayan Başkan Mevlüt Oruçoğlu’da bu gün Geyikli Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri Bakımevini ziyaret ederek, canlı yayında hem sanatçı Ata Demire’e duyarlılığından dolayı teşekkür etti, hem de görevlilerden aldığı bilgiler eşliğinde tesisi tüm vatandaşlara tanıttı. /VİDEO HABER

Haberi paylaşmak istermisin?