Mehmet Ünsal ”Siyasi Acemilik İlk Günden Belli Oldu”

Ezine CHP İlçe Başkanının eleştirileri karşısında keskin açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal ”CHP İlçe Başkanı Sn.Caner Şahin’in Basında Yer Alan Açıklamalarını Hayretle ve İbretle Öğrenmiş Bulunmaktayım.
CHP İlçe Başkanı Sn.Caner Şahin’in Siyasette Acemilik Yaşadığının Delili Olan Açıklamasında Eleştirdiği Noktalara Açıklık Getirerek Kamuoyunu Bilgilendirmek İstiyorum.

Öncelikle Okullarımızın Yeni Binaların Yapımında Bir Takım Eksikliklere Dayanan Zaman Kaybı Oluşmuştur.Bunları Düzenlemek İçin Çaba Harcanmıştır.
En Son Gazi İlköğretim Okulunun Etrafında Bulunan Vakıf Arazilerinin Sahipleri ve Vakıf Temsilcileri Bulunmadığından Daha 1 Hafta Önce Yakın Bir Cami Vakfına Devir Olmuş
13 Ocak 2020 Tarihinde Çanakkale İl Özel İdaremiz’e 2 Vakıf Arazisi Devir İşlemleri Tamamlanmıştır.Böyle Konulara Uzaktan Bakarak Eleştirmek Siyasi Acemiliktir.
İlçemizdeki Yıkılan Diğer Okullarımızın Evrak Eksiklikleri,Zemin Etüdü Çalışmaları gibi Konular Çözülerek Milli Eğitim Bakanlığımıza Tamamlanarak Teslim Edilmiş ve Yatırım Programına Alınmıştır.Resmi Evrakları Siyasi Acemiler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden Temin Edebilirler.
CHP İlçe Başkanının ilçemizi İlgilendiren Her Türlü Konuda da İstişareye Açık Olduğumuzu Bilmesini İfade Etmek İstiyoruz.
Sayın Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve STK Başkanlarımızın da Katılımlarıyla Gerçekleştirdiğimiz Ankara Ziyaretimizde İlçemizin Sorunları ve İhtiyaçları ile İlgili
Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Sn.Bülent TURAN ve Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İSKENDEROĞLU’nun Önderliğinde Bakanlıklar Düzeyinde Gerçekleştirdiğimiz Görüşmelerde Ezineli Hemşerilerimizin Aileleri ve Çocuklarıyla Vakit Geçirebileceği Ezine’mize Yeni Bir Değer ve Vizyon Katacak Millet Bahçesi Projesinin Onayını Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan Aldık.
MİLLET BAHÇESİ OLMASIN.Vatandaşın Çay Islahına İhtiyacı Var Demekte İlçe Başkanının Vizyon Konusunun Çok Geniş Olduğunu Göstermektedir.
Çay Islahımız Tabiki Yapılmalıdır.CHP ilçe Başkanının Millet Parkı ile Çay Islahı Öncelik Tartışması Yapması Bizlerde Tebessüm Yaratmıştır.
Tamamı Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın Bütçesi ile Hibe Olarak Yapılacak Olan Millet Bahçesi Ezine’mizin Prestij Prolerinden Birisi Olmaya Adaydır.Belediyemiz Bütçesine En Ufak Bir Yük Bindirmeden Ezinemize Gerçekleştireceğimiz Böyle Büyük Bir Projeden Kim ve Neden Rahatsızlık Duyar Anlamış Değiliz.
Yine Sayın Kaymakamımız,Belediye Başkanımız ve STK Başkanlarımızın da Katıldığı Ankara Ziyaretimiz Sırasında Çevre ve Orman Bakan Yardımcımız Sn. Fatih Metin ile Gerçekleştirdiğimiz Görüşmede Akçin Çayı Islah Çalışmaları İçin Gerekli Bütçenin Aktarılması Talimatı Sayın Bakan Yardımcımız tarafından verilmiştir.
Bu Çalışmaların Başlayabilmesi İçin Uygun İklim Şartları Gerektiğinden Güz Aylarında Faaliyetlerin Başlaması Planlanmaktadır
CHP İlçe Başkanı Sn.Caner ŞAHİN Kış Aylarında Su Olan Alanda Betonlama Çalışması Yapılamayacağını Dahi Bilmemektedir.
Yapılan Hizmetleri Görmezden Gelerek Sadece Eleştiren CHP İlçe Başkanı Bu Konuda da Yeterli Bilgi ve Tecrübeye Sahip Olmadığını Kanıtlamıştır.

YOLLARIN ELEŞTİRİSİNİ BIRAKINDA SİZ DEĞİL HEMŞEHRİLEarİMİZ YAPSIN …
Belediye Başkanımız Sayın Güray YÜKSEL VE Meclis Üyelerimizin Göreve Geldiği Günden İtibaren Yaklaşık 8 aylık Süreçte Ezinemize 250.000 Metre Kare Kilit Parke Taşı Döşenmiş Olup Hemşehrilerimiz Tarafından Olumlu Takdir Almıştır.
Yolları Eleştiren CHP İlçe Başkanının Basın Açıklamasını Ezine Dışından Başka Bir Kişinin Yazdığını Düşünmekteyiz.Eleştiri Noktasında Komik Duruma Düşmemek Adına Ezinede Nelerin Olduğunu Öncelikle Görerek Yapmaları Önerimizdir
İlçemizin Farklı Noktalarında 6 Ekibimiz ile Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürmektedir.Belediye Başkanımız Güray YÜKSEL’in Sart Ettiği Yoğun Çabalar ve Hükümetimizin’de Desteği Sayesinde Ezine’miz Hak Ettiği Hizmetleri Almaya başlamıştır.
Yatırımlar İçin Gece Gündüz Ezinemiz İçin Meclis Üyelerimizden,Tüm Ezine Belediyesi Personeline Kadar Çalışan Profesyonel Bir Ekiple Hazırlanan Çeşitli Projeler Kapsamında 2.500.000 TL lik Hibe Yardımı Belediyemiz Bütçesine Kazandırılmıştır.
Bunu Israrla Görmezden Gelerek Yapıcı Değil Yıkıcı Eleştirler ve Haksız Söylemlerde Bulunan Kim Olursa Olsun Ezinemize Olan Sevgisinden ve Sadakatinden Şüphe Ederiz.Art Niyetli Söylemlerle Algı Oluşturmaya Çalışanlara En Güzel Cevabı Ezinemize Gerçekleştireceğimiz Büyük Projelerimiz ile Vermeye Devam Edeceğiz.Polemiğe Girmeyi Sadece Zaman Kaybı Olarak Değerlendiriyor,Ezine’mizin ve Çocuklarımız İçin Kaybedecek Zamanımızın Olmadığı Bilinciyle Tüm Çalışmalarımıza Aralıksız Devam Edeceğimizi Tüm Kamuoyu ile Paylaşıyor,Memleketimiz,Sevdamız,Ezinemiz İçin Desteklerini Hiç Bir Zaman Esirgemeyen Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz,Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Bülent TURAN ve Ak Parti Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Julide İSKENDEROĞLU’na Teşekkür Ediyor,Hemşehrilerimize Sevgi ve Saygılarımı Sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •