İYİ Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan

Teşkilatlanma süreci devam eden İYİ Parti’de geçtiğimiz günlerde Kurucu İl Başkanlığına İrfan Dehmen getirilmişti. İYİ Parti’nin Çanakkale’de örgütlenme görevini üstlenen Dehmen, İYİ Parti’nin Çanakkale Merkez İlçe Başkanı olarak İsmet Balkan’ın atandığını açıkladı.

İYİ Parti Kurucu İl Başkanlığı görevine getirilen İrfan Dehmen, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çanakkale’de İYİ Parti teşkilatlanması için çalışmalarını aralıksız sürdüren İrfan Dehmen, Merkez İlçe Başkanlığına İsmet Başkan’ın atandığını duyurdu.

Sosyal medya üzerinden İsmet Balkan’ın Merkez İlçe Başkanlığına getirildiğini duyuran Dehmen; “İlçe başkanlarımız, ilçe yönetim kurulu listelerini oluşturdular. Parti tüzüğümüz gereği; teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın’ın teklisi ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in onayının ardından resmi olarak göreve başlayacaklardır. Görevlendirilen kurucu ilçe başkanlarımıza ve teşkilatta görev alan tüm arkadaşlarımıza ülkemize ve milletimize hizmet yolunda üstün başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

İYİ PArti Merkez İlçbe Başkanı İsmet Balkan ise üstlendiği görev ile ilgili şu açıklamada bulundu; “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetine ve Şanlı Türk Milletine, Şehitler Diyarı Çanakkale’de hizmet etmek üzere İYİ PARTİ Merkez İlçe Başkanlığı görevini üstlendim. Siyaseti her zaman ”Halka Hizmet Hakk’a Hizmet,, anlayışı ile yaptım. Çanakkale İYİ Parti teşkilatları olarak, sizlerin desteği ile karartılmaya çalışılan, yarınlarımızı aydınlatmak için var gücümüz ile çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir