HANİ ÖNEMLİ OLAN ÇANAKKALE’YE HİZMET ETMEKTİ ?

Çanakkale’de çok uzun zamandır yapımı tamamlanamayan ve büyük bir sorun haline gelen Belediye Hizmet Binasının tamamlanabilmesi için Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret ederek destek istemişti.

Mevzu bahis Çanakkale ve Hizmet olunca, siyasi parti ayrımı gözetmediğini her platformda ifade eden Bülent Turan , gerçekleşen görüşmeler sonrası, jet hızı ile devreye girmiş, Çanakkale Belediyesi’nin beklediği kredi ve borçlanma talebi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanmıştı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan‘a teşekkür ederek sosyal medya hesabından ” Çanakkale söz konusu olunca her zaman aynı masa etrafında toplanmayı, ortak aklı çalıştırmayı biliriz. Yoğun programları içinde Çanakkale Belediyesi`nin destek bekleyen konularına gösterdiği alaka için, Milletvekili Bülent Turan`a çok teşekkür ederim ” ifadelerine yer vermişti.

Son süreçte Çanakkale genelinde gündem haline gelen İl Genel Meclisinde oylanan BÜTÇE PLANLAMASINDAKİ sorunlar ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan CHP’nin YENİCE’Lİ İl Başkanı Metin Ümit Ural, 1. Sıra İl Genel Meclis adayı olduğu memleketi YENİCE’ye en az bütçe planlaması yapılmasına sessiz kalmış, hem Çanakkale’li vatandaşlar hem de Yenice’li hemşehrileri tarafından büyük tepki görmüştü.

Her açıklamasında önceliğin Çanakkale ve Çanakkale’ye yapılacak Hizmetler olduğunu vurgulayan Metin Ümit Ural’ın, bütçe planlamasında ki krize sessiz kaldığı gibi, Bülent Turan’ın öncülüğünde gerçekleştirilen desteğe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın dahi teşekkür etmesine rağmen , Ural’ın sessizliğini bozmayarak, suskunluğunu koruması AK Parti İl Başkanı Naim Makas‘ın dikkatinden kaçmadı.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas sosyal medya hesabından yapmışı olduğu paylaşımda ”Biz de Belediye Başkanı Ülgür Bey’e sessiz kalmadığı için teşekkür ediyoruz. Chp İl Başkanı Sn. Ural peki ya siz? ” ifadelerine yer vererek, bu anlamlı soru ile; bütçe kriziyle yaşanan Adaletsizliğe ve yapılan hizmetler karşısında Metin Ümit Ural’ın duyarsız kalmasına dikkatleri çektiği görüldü.

.

.

.

.

.

.

DİP NOT: ADALETSİZ BÜTÇE PLANLAMASINA DA SES YOK, YAPILAN DETEKLERE DE… HANİ ÖNEMLİ OLAN ÇANAKKALE VE ÇANAKKALE HALKINA HİZMET ETMEKTİ …

Haberi paylaşmak istermisin?