Güray Yüksel ”Yerli ve Milli BOREL Dezanfektanları Halka Üzretsiz Dağıtacağız”

Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de mücadele edilen Covid – 96 virüsüne karşı uzmanlar hijyen ve temizliğe eskisinden daha da fazla önem verilmesi gerektiğini duyuruyor.

Bu kapsamda ülkemizde Bor Madeninden üretilen Yerli ve Milli BOREL marka dezenfektanlar piyasaya sürüldü.

Corona virüse karşı alınan tedbirler ile bu süreci ilçesinde en iyi şekilde yürüten Belediye Başkanı Güray Yüksel, ilk etapta sipariş edilen 6000 adet BOREL marka dezenfektanların Ezine’ye ulaştığını ve tüm halka ücretsiz olarak dağıtımına başlanacağını duyurdu.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında ” Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Talimatlarıyla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımız Tarafından Covid-19 Korona Virüsü ile Mücadele Çalışmaları Kapsamında Arge Çalışmaları Tamamlanan
Bor Madeninden Üretimine Başlanan İlk Etapta
6 Bin Adet Ön Siparişini Verdiğimiz Yerli ve Milli Dezenfektanımız BOREL Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımız Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğümüzün İlk Sevkiyatı ile Ezinemize Ulaşmıştır..
Yerli ve Milli Dezenfektanlarımızı Pazartesi Günü ilçemiz Pazaryeri Girişinde Hemşehrilerimize Ücretsiz Olarak Dağıtımını Gerçekleştireceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?