GÖKHAN,FETÖ Yöneticisi Kardeşinin Emanetlerine Sahip Çıkıyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eski Rektörü ve FETÖ Terör örgütünün KRİPTO Yöneticisi olarak bilinen Sedat Laçiner’in “FETÖ/PDY terör örgütü yöneticisi olduğu tesbit edilmiş ve akabinde gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN’ın her fırsatta kardeşim diyerek sahip çıktığı FETÖ Terör örgütü yöneticisi Laçinerle en son olarak 2015 tarihinde Üniversitede gerçekleştirilen bir programın sonunda“biliyorsunuz Rektör Bey de Mülkiye mezunu, ben ondan önce mezun oldum. Yani şimdi kardeşimin elini sıkıyorum” ifadeleri basında da yer almıştı.

Cezaevinde bir çok suçtan tutuklu ve de mahkumiyet giymiş olan FETÖCÜ Laçinerle birlikte Çanakkale’deki Fetö yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda süreç içerisinde gözaltına alınarak tutuklanan ve de FETÖ Şüphesi ile KHK ile ihraç edilen bir çok isim yer almıştı.

Haber merkezimizle iletişime geçen Çanakkale Belediyesi Çalışanı vatansever bazı  personeller ve de aynı zamanda Çanakkale CHP’de aktif olarak görev almış olan ulasalcı isimlerin ihbarlarına binayen yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde çarpıcı sonuçlar ortaya çıkmış oldu.

2016 yılı F-Tipi Hain darbe girişiminden sonra gözaltına alınıp tutuklanarak daha sonra KHK ile meslekten ihraç edilip davaları hala süren FETÖ şüphelisi şahısların Çanakkale Belediyesi Sosyal Tesisler ve Güzelyalı Belediye Kampında CHP il Başkanı İsmet Güneşhan’ın onayı ve Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN tarafından işe alınarak çalıştırıldıklarının tespiti ve teyitini yapmış olduk.

Söz Konusu Fetö şüphesi ile KHK dan ihraç edilen 2 Cezaevi gardiyanı (H.İ ve U.Ç isimli) şahıslar ile FETÖ cü Laçiner’in döneminde Üniversitede güvenlik görevlisi olarak çalışan M.K ve H.C isimli yine FETÖ şüphesi ile gözaltına alınıp tutuklanarak yargılamaları devam eden ve de KHK ile işten atılan şahısların Çanakkale Belediyesi Sosyal Tesislerinde (Merkez ve Güzelyalı tesisler) çalıştırıldıkları ortaya çıktı.

Not:  Çanakkale’de yüzlerce işsiz nitelikli genç var iken HDP Milletvekili Adayının Kızını Özel Kalemde İşe alan,ve yine Terör örgütünün yasal uzantısı olan HDP Milletvekili Adayının eşine 9 Yıl Kent Konseyi Başkanlığında seçimler dahil olmak üzere her koşulda destek çıkan bir zihniyetin- KARDEŞİM Dediği FETÖCÜ Laçiner’in emanetlerine sahip çıkarak Belediye Bünyesinde çalıştırması, Çanakkale Belediyesi-Çanakkale CHP Yönetimi HDP ve FETÖ ilişkilerinin ne derece kuvvetli olduğunu bir defa daha doğrulamış oldu… Sur Belediyesine giden Yardım Kolileri İş Makineleri,Kardeşkent Dersim spora Kumanya destekleri PKK dan tutuklu Ergani Belediye yöneticileri ile Mağralar önünde çekilen Fotoğraflar,Çanakkale Nevruz Alanında PKK ve APO Posterleri altında yaktığın Nevruz Ateşi.. Bu neyin Ateşi.. Hangi Barış Hangi Demokrasi..diye sorarlar sayın Başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir