Gezi’de DEVİRDİK-DEVİRECEZ- 15 Temmuz’da Devriliyor Diyen Şakşakçılar.. UNUTULMADINIZ

Bu Memleket ne ihtilaller ne darbeler gördü ne arbedeler atlattı YIKILMADI..Ne hainler ne ihanetler.. Ama devlet Karşıtı Milli değerleri hiçe sayarak arsızca namussuzca Cumhurunun bile Katlini meşru görüp Anayasal Düzenin değişmesini ”DARBE UMUDUNA” bağlayan sözde bir avuç VATAN HAİNİ TERÖRİST VE TERÖR DESTEKÇİLERİ bu milletin tokadını öyle bir yediler ki sesi Pensilvanya’dan duyuldu..

Ya Sözde Nasyonel sosyalistler GEZİ’de Devirdik deviriyoruz diyerek Recep Tayyip Erdoğan’ın simgesel Mankenini denize atarak Alkış tutanlar,Polise Molotof kokteyli taş atanlar,askeri ve polis araçlarını ateşe verenler, peki ya sizler, Polisler korktu tepki vermiyor diyerek ” Yaşasın Devrim ” Naraları atanlar ve atanlara sessiz kalıp içten içe tebessüm edenler.. Unutuldu mu şimdi bütün bunlar.. Hayır.. Unutulmadı.!

Size güvenip kıçımızı dönüp uyumayız biz, kinimizde diri,memleket sevgimizde..

Devletini Sevmeyen Ne Milletini Ne halkını nede Vatanını sevebilir.Bu iş SAĞ-SOL MESELEESİ DEĞİL kardeşim ;Devletsiz Millet olmaz böyle bir diyalektik böyle bir aritmetik-matematik yok.. Siz doların yükselmesine bile alkış tutup,Evindeki ve elindeki doları Dolapta gizlediğiniz Manifestolarınızın ,Devrimci dergilerinizin içine saklayan zihniyetsiniz . Dağda şehit düşen askere, şehirdeki Militanla çatışırken vurulan Polise göz yaşı dökmezken,Devletin silahlı güçlerine karşı  Hendekler kazılıp zırhlı araçlara EYP ler sallanıp,Polise molotof attığı için öldürülenler için Yas tutup,onları KAHRAMAN VE ÖLÜMSÜZ ilan eden sizler, neden hala bu memlekettesiniz,Neden bu Devletin İmkanlarından faydalanıyorsunuz. Seçim sandık demokrasi diyenler bu milletin iradesini Darbelerle F-Tipi hain girişimlerle Gezi ruhu dediğiniz Sahte Devrimci salvolarınızla yıkamadınız Yıkamayacaksınız.. Hükümetler gelir geçer lakin Yediği çanağa Pisleyen, Sandıktan korkup BASKIN SEÇİM diyenler daha düne kadar ” BİZ YARIN SEÇİM OLACAK GİBİ ÇALIŞTIK,İKTİDARA TALİBİZ,KAZANACAĞIZ”diyen sizler.. Nedir şimdi bu, Buna sözlükte SAHTEKARLIK,Taşrada KOLPACILIK derler..Meydanlar açık MİTİNGLER serbest,seçim arabalarınız siyasi parti gözetmeksizin bangır bangır geziyor,Kahvehanelere parklara sokaklara evlere girip seçim çalışmaları yapıyorsunuz; Kim size çıkıp HOOOP HEMŞERİM YASAK-DUR diyor.. Ağıza alınmayacak küfürleri hakaretleri sosyal medya Hesaplarından Bürokratlara Devlet Erkanına savuranlar bile mevcut; DİKTATÖRÜN ÜLKESİ dediğiniz güzelim vatanımızda, Peki daha nasıl bir ÖZGÜRLÜK İSTİYORUZ..

Vatan haini olduğunu bile bile bunların bankalarında(Sağcısı-Solcusu-Orta Saha Oyuncusu) yüksek faizle para depolayanlar,Ne öğrettiklerini bilerek okullarına masum çocuklarını yollayıp militanlaştıranlar, Daha ASKERLİK nedir bilmeyip Bedelli yolu gözleyerek Misak-ı Milli ve Vatan Toprağı üzerinden siyaset üretenler,Kuvva-i Miiliye diyenler,Daha eline bırak kazma küreği  keser bile almayıp Emekten Alınterinden bahsedip polise yuh çekip YAŞASIN DEVRİM diyerek Taş molotof atanlar.. UNUTULMADINIZ.! Yaşasın İKTİDAR diyerek bu biraz önce bahsi geçen zihniyetle kapalı kapılar ardında Rakı Masası Kuranlar-Tarla alıp arsa satan MEVCUTTAKİ DALKAVUKLAR.. Sizler de UNUTULMADINIZ.!

Serginiz açık,tezgahınız işletmeniz,işinize gidip geliyor farklı ideolojilere sahip herkesle aynı vergiyi ödüyor,Aynı zamma tabi kalıyor,aynı uygulamalarla çalışıyor,aynı maaşı alıyor aynı koşullarda emekli oluyorsunuz.Ramazan Yılbaşı Hafta içi hafta sonu sabahlara kadar eğlence mekanlarında sokaklarda parklarda içkinizi de çayınızı da özgürce içiyorsunuz..Nasıl Bir özgürlük arayışı sizin ARADIĞINIZ sizin önerdiğiniz,lakin bizim göremediğimiz. DEVİRMEK NE DEMEK.. Ben Müdür olamadım puanım düşük,Neden Ben Amir değilim ,Bana İhale verilmedi; İşyerim sürekli teftiş ve denetime tabi.. 15 Temmuzu alkışlar,evinde çekirdek yiyip mısır patlatırsan,Sonunda Başarıyorlar diyerek,Gezi de Katil Devlet diye bağırırsan,veyahut alkışlayanların arasındaysan SANA NOBEL VERECEK değiller ya. Elinde bulunan imkanlarla yetinmesini de bileceksin Hemşerim.. 24 hazirana 16 gün kaldı kardeşim; işçinin çiftçinin köylünün memurun ayağına git; NE YAPTIN NE YAPACAKSIN ANLAT,İNANDIR İKNA ET, ne eline ne diline kelepçe vuran var.’ 24 Haziran sabahı’da al eline kimliğini geç kabinine kullan oyunu.. Sevgini de tepkini de orada dile getir.. İhanetleri Alkışlayıp kandildeki hainlere Pensilvanyadaki bir Sapığa Çanak tutarak VATAN HAİNLERİNİ ve Destekçilerini KAHRAMAN İLAN EDEREK değil.!

Dip Not: Seçimin sonucu her ne olursa olsun,Çıkacak Sonuç Milletin İradesidir..NE hain 15 temmuz darbe girişimi Gecesi ne de İmralı ve Fetö’nün ortak Projesi Gezi Parkı -Mit Tırları ALGI İhaneti; ne de duruşunuz Unutulur sanmayın; Yarına kalır belki amma YANINIZA KALMAZ.. diyor okuyucularımıza saygılarımı sunuyorum…(Devamı Yakında…)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir