Geyikli’ye Spor Alanında Müjdeler.!

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığından müjdeler ile döndü.

Bakanlıkta gerçekleştirilen protokol ve imza törenine katılan Başkan Oruçoğlu yapmış olduğu açıklamasında ” GEYİKLİ HALI SAHAMIZ HAYIRLI OLSUN
CEP BASKETBOL SAHALARI ve HALI SAHA NAKDİ DESTEK PROTOKOL İMZA TÖRENİNE GEYİKLİ ADINA KATILDIK.
Gençlik Spor Bakanımız Sn.Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU,Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Bülent TURAN,Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Jülide İSKENDEROĞLU,Çanakkale Valimiz Sn.Orhan TAVLI,Ak Parti Çanakkale İl Başkanımız Sn.Naim MAKAS,İlçe Belediye Başkanlarımız,İlçe Başkanlarımız ve Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürümüz Sn.Aziz Sinan ALP’in Katılımlarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığımızda Düzenlenen Protokol İmza Törenine Katıldık.
Gençlerimizi spor yapmaya heveslendirmek için bir adım daha attık ve Ankara’dan Beldemize halı sahamızın yapılacağı müjdesiyle dönüyoruz. Geyiklimize Hayırlı Uğurlu Olsun.
Desteklerinden Dolayı Gençlik Spor Bakanımız Sn.Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Bülent TURAN’a Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Jülide İSKENDEROĞLU’na İl Başkanımız Sn.Naim MAKAS’a Teşekkür Ederiz. ” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?