Geyikli’ye Hizmet Durmuyor.!

Geyikli Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu güne hizmet için kolları sıvayan Mevlüt Oruçoğlu Çanakkale İlçe ve Belediyelerin takdirini toplamaya devam ediyor.

Turizm,Yeşil Alanlar,İmar ve çevre sorunlarının giderilmesi,sosyal etkinlikler;Belediye hizmet Araçlarının tahsisi ,halkın belediye ile doğrudan ilişikli temel ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ivedi olarak yerine getirilmesi için Oruçoğlu’nu koltuğunda oturur iken bulmak neredeyse imkansız.

Gözde Turizm Beldesi Geyikli Halkının takdiri ve teveccühünü kazanan Başkan Oruçoğlu son olarak Gaziantep Büyüklehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti.

Fatma Şahin’den Geyikli Beldesi için gerekli olan KANAL AÇMA ARACINI ve Anahtarını teslim alan Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu yapmış olduğu açıklamada ise ” BELEDİYEMİZİN İHTİYACI OLAN KANAL AÇMA ARACIMIZIN ANAHTAR TESLİM TÖRENİNİ BAKANIMIZ FATMA ŞAHİN HANFENDİDEN TESLİM ALDIK. ARACIMIZ YARIN GEYİKLİ DE OLACAK.GURUP BAŞKANVEKİLİMİZ SAYIN BÜLENT TURAN BEYE VE MİLLETVEKİLİMİZ JÜLİDE İSKENDEROĞLU HANFENDİYE DESTEKLERİNDEN DOLAYI GEYİKLİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ” ifadelerine yer verdi.