Genç Başkanın Yükselişi Engellenemiyor.!

Bilindiği üzere Ezinen’nin Genç İlçe Başkanı Güray YÜKSEL ve Ekibine yönelik genel seçim öncesi eleştiriler dozajını arttırmış, hatta AK Parti 3. Parti olacak diyenler Algı Operasyonları yaratmaya çalışmışlardı.

Tüm bu girişim ve söylemleri karşısında temposunda en ufak bir azalma olmadan canla başla Ekibiyle birarada koordineli bir şekilde çalışan ilçe Başkanı Güray Yüksel ” Biz lafa değil,İcraata bakarız,işlere yapılan Hizmete Bakarız, Birileri konuşur AK Parti Yapar,Vekillerimizle/ ilçe yöneticilerimizle kadrolarımızla Yaptığımız hizmetler işler ortada,Ezine Halkı bunu görüyor,cevabını da sandıkta verecektir” ifadelerini kullanmıştı.

24 Haziran günü sandıkların tamamı açıldıktan sonra Ezine’de AK Parti’nin birinci Parti olarak çıkması Genç Başkan ve ekibinin söylemlerini doğrular nitelikte oldu.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK GÖSTERİLDİ.

31 Mart yerel seçimlerine gidilirken AK Parti Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasıyla meraklı bekleyiş son buldu.20 Ocak Pazar Günü Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr Numan Kurtulmuş ve AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın  katılımıyla gerçekleşen programda Ezine Belediye Başkan Adayı olarak Güray Yüksel açıklanırken; genç başkanın diğer adaylar gibi, yapılan anketler,temayüller ve aday belirlemedeki diğer kriterlerin hepsinden tam not alarak Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da onayı ile Ezine Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması ile salonda büyük bir coşku yaşandı.

VAKİT BİRLİK OLMA VAKTİ ,VAKİT YENİDEN EZİNE VAKTİ

Belediye Başkan Adayı Güray YÜKSEL yapmış olduğu açıklamada ”Ezine de birlik ve beraberliğimizin karşılığını genel seçimlerde ve bir önceki belediye başkanlığı seçimlerinde aldık.Görevim boyunca Gece gündüz demeden çalışan yönetim kurulu üyelerime,Belediye Başkanım ve sevgili ağabeyim Haluk BABAOĞLU’na Grupbaşkanvekilimiz Sayın Bülent TURAN’a, Milletvekili adayımız Fırat AKGÜN olmak üzere  değerli Ezine halkına şahsım ve partim adına teşekkür ederim.Bundan sonra da durmak yok yola devam sloganı ile hizmet için çalışmaya devam edeceğiz.Çalmadık Kapı sıkmadık el bırakmayacağız,Ezine yükselecek,ezineyi ezineliler yönetecek” ifadelerine yer verdi

Haberi paylaşmak istermisin?
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir