Ezine’nin CHP’li Başkan Adayı Proje Üretemeyince AK Parti’den Kopyaladı.!

Çanakkale ilçelerinde seçim heyacanı sürerken ve Belediye Başkan adayları projeleri ve de vaatleri ile sahaya inerken Ezine’de seçmlerin dikkatinden kaçmayan bir olay gündeme damgasını vurdu.

Mevcut AK Parti Belediye Başkanı ve İlçe Yönetiminin yerel seçim startı öncesi yayınladığı ve kamuoyu ile paylaştığı EZİNE HAL ve SOĞUK HAVA DEPOSU Projesi CHP Belediye Başkan Adayı tarafından bire bir görseli ve niteliği ile kopyalanarak basına servis edildi.

Durumu fark eden CHP li dahil olmak üzere Ezine’li diğer siyasi parti seçmenleri ”BU KADARI DA PES,HADİ PROJEYİ ANLADIKTA BİRE BİR KOPYA ÇEKMEK SADECE HIRSIZLIK DEĞİL SEÇMENİ DE APTAL YERİNE KOYMAKTIR ” şeklinde ki tepki içerikli ifadelerini sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Durumu öğrenmek için görüştüğümüz Ezine AK Parti Belediye Başkan Adayı Güray YÜKSEL ” Ne Mutlu ki örnek almışlar bizi, bu sevindirici ,ama bire bir kopya çekmeyip emek harcayarak üretmelerini yeğlerdik, CHP’li sayın adayın bu davranışı bizleri üzmedi tam aksine şaşkınlıkla karşıladık, arada ki farkı Ezine Halkı görüyor,daha seçimi kazanamadan kopya projeler ile seçmene giden bir aday düşünün seçilir ise ne yapabilir; koskoca bir hiç.

Üretin getirin yapın biz de takdir edelim,ama zihniyet belli Vatandaşı aptal yerine koymayı geçtim ;koltuğa oturmak için her türlü ayak oyunları ile seçmenin gönlünde taht kuramazsınız.Girdiğimiz seçim süreci bir SINAV ,siz kopya çektiniz vatandaş yakaladı,daha ne diyeyim” ifadelerine yer verdi.

İşte AK Parti Belediye Başkanı ve Yönetiminin evveliyatında hazırladığı Proje ve CHP’li Adayın buradan alarak kamuoyuna sunduğu Kopya Proje GÖRSELLERİ:

CHP Lİ ADAYIN BİREBİR KOPYA ÇEKTİĞİ PROJE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir