Ezine AK Parti İlçe Başkanı Güray Yüksel ve Ekibi Sandıktan Zaferle Çıktı.!

Bilindiği üzere Ezinen’nin Genç İlçe Başkanı Güray YÜKSEL ve Ekibine yönelik seçim öncesi eleştiriler dozajını arttırmış, hatta AK Parti 3. Parti olacak diyenler Algı Operasyonu yaratmaya çalışmıştı.

Tüm bu girişim ve söylemleri karşısında temposunda en ufak bir azalma olmadan Canla başla Ekibiyle birarada koordineli bir şekilde çalışan ilçe Başkanı Güray Yüksel ” Biz lafa değil,İcraata bakarız,işlere yapılan Hizmete Bakarız, Birileri konuşur AK Parti Yapar,Vekillerimizle/ ilçe yöneticilerimizle kadrolarımızla Yaptığımız hizmetler işler ortada,Ezine Halkı bunu görüyor,cevabını da sandıkta verecektir” ifadelerini kullanmıştı.

24 Haziran günü sandıkların tamamı açıldıktan sonra Ezine’de AK Parti’nin birinci Parti olarak çıkması Genç Başkan ve ekibinin söylemlerini doğrular nitelikte oldu.

Seçimin neticesiyle Ezine’de Zaferle çıkan  ve büyük  bir başarı yakalayan AK Partili genç İlçe Başkanı Güray YÜKSEL yapmış olduğu basın açıklamasında ”Ezine de birlik ve beraberliğimizin karşılığını aldık.Gece gündüz demeden çalışan yönetim kurulu üyelerime,Belediye Başkanım Haluk BABAOĞLU VE ekiplerine Grupbaşkanvekilimiz Sayın Bülent TURAN’a, Milletvekili adayımız Fırat AKGÜN olmak üzere  değerli Ezine halkına şahsım ve partim adına teşekkür ederim.Bundan sonrada ben değil  bizler olarak durmak yok yola devam sloganı ile hizmete devam edeceğiz.Çalmadık Kapı sıkmadık el bırakmayacağız” ifadelerine yer verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir