ÜZÜNTÜ İLE TAKİP EDİYORUZ
DEVA Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan KARACA yapmış olduğu açıklamada ”Bazı İyi Partili yetkililerce masada milletvekili pazarlığı yapıldığına ilişkin beyanları üzüntü içinde takip etmekteyiz.
Deva Partisi olarak, ortak çalışma gruplarında veya partiler arası ikili görüşmelerde böyle konuşmalar gerçekleştiği iddiasını kesin bir dille reddediyoruz.
Kendilerini -Partimize oy geçişi olmasını engellemek için- yapılan bu “sözde” iddialarını ispatlamaya davet ediyoruz. Siyaset kuru iftiralarla yapılmamalıdır. Biz ilk günden beri yaptığımız gibi, var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.