CHP’DEN AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale İl Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Başkanı Vural YURDATAP, AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, güven tazeleyip yeniden seçilen Yıldıray ÖLÇEK‘e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Aynı zamanda CHP Genel Merkez Parti Meclisi Üyesi rahmetli Emine Yurdatap’ın oğlu ve Çanakkale CHP’de ULUSALCI kimliği ile tanınan Vural Yurdatap açıklamasında “Çanakkale’de mütevazi ve çalışkan kimliği ile bildiğim, karşılıklı çay kahve içerek sohbetlerde bulunduğumuz, Çanakkale’yi ve Memleketini seven Yıldıray başkanın, hem genel merkezi tarafından atanıp, hem de partisinin kongresi ile seçilip güven tazelemesinden dolayı kendisini ve yol arkadaşlarını tebrik ediyorum.

Yıldıray bey Çanakkale için çok kıymetli bir değer ve ortak paydamız Çanakkale, siyasi parti ve ideoloji gözetmeksizin her kesim ile samimi diyaloglar kuran böyle siyasetçilere ihtiyacımız var. Tekrar kendisini ve yönetimindeki arkadaşlarını tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum ” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Yöneticilerinin de bulunduğu görüşme sıcak ve samimi bir havada gerçekleşerek, ülke ve Çanakkale gündemi üzerine fikir alışverişlerinde bulunuldu.

AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ise” CHP İl Başkan Yardımcısı sayın Vural Yurdatap başkana nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum, kendisi kıymetli bir kardeşimiz ve Hemşehrimizdir, bu ziyaret büyük bir nezaket örneğidir. Çanakkale için her zaman karşılıklı temaslarda bulunmak kentimizin ve halkımızın faydasına olacaktır, Çanakkale için neler yapabiliriz noktasında buluşmanın kıymeti tartışılamaz, tekrar tekrar kendisine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi

Haberi paylaşmak istermisin?