ÇANAKKALE’DE SKANDAL..! MÜDÜR SOSYAL MEDYAYI SALLADI.!

Son dönemlerde adı sıkıntılı şekillerde ayrılan Personel ve doktorlarla,şikayetlere binayen yapılan denetimlerle,Mobbing ve Yolsuzluk iddialarıyla anılan,Adli yargı ve idari soruşturmaların bir kısmı sonuçlanıp bir kısmı daha hali hazırda devam eden Özel Çanakkale Anadolu Hastanesinin ,Emekli Özel Harekat Polisi olduğunu beyan eden  Şenol SAKALLI isimli yetkili müdürün sosyal medya hesabından herkeze açık yapmış olduğu paylaşımı Çanakkale gündeminde bomba etkisi yarattı.!

Ağıza alınmayacak küfür ve tehditler kime ediliyor, takdiri kamuoyuna bırakıyor,Adli ve idari mercileri ise bu söylemler karşısında göreve davet ediyoruz..?

Sağlık Bakanlığı  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ,Maliye Bakanlığı vede Başbakanlık denetiminde hizmet veren bu özel sağlık kurumunun; Çanakkale Özel Anadolu Hastanesinin bünyesinde görev yapan Emekli Özel Harekatçı Polis memuru olduğunu vurgulayarak müdür olduğunu üstüne basa basa belirten sayın SAKALLI’nın sosyal medya hesabından söylem ve paylaşımlarını siz değerli kamuoyu ile  olduğu gibi paylaşıyoruz..

EDİTÖRÜN NOTU: DEVLETİN VE YARGININ İŞLEYİŞİNİN ÜSTÜNDE BİR GÜÇ YOKTUR.. BU TEHDİT VE HAKARETLER KİME.? KOLLUK GÜÇLERİ VE YARGIYI TANIMIYORMUSUNUZ SAYIN MÜDÜR.? AKSİ TAKDİRDE BAŞKA BİR GÜÇMÜ VAR KANAATİNİZCE,BU İNİSİYATİF SİZE KİM VEYA KİMLERCE VERİLDİ YADA BİR MÜNFERİT ÇIKIŞ MI ANLAM VEREMEDİK…? İŞTE SAYIN MÜDÜRÜN YAKIŞTIRAMADIĞIMIZ PAYLAŞIMI.. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir