Çanakkale CHP İL YÖNETİMİ Toplanamadı.Muharrem İNCE Destekçileri Tavrını Koydu!

Ülke Genelinde olduğu gibi Çanakkale CHP’de de Kazanlar Kaynamaya devam ediyor. Partinin yaşadığı son mağlubiyet ve Parti içinde Muharrem İNCE’ye verilen desteklerle birlikte Kılıçadaroğlunun istifasının istemesinin yankıları her geçen gün artıyor.

Tepkilerin ise ardı arkası kesilmiyor. CHP Tabanı ”FABRİKA AYARLARINA DÖNMELİYİZ BAŞKA ÇIKAR YOLU YOK” diyor.

Çanakkale CHP İl Başkanlığınca dün yapılması gereken İl yönetim Kurulu Toplantısına,İNCE kanadına destek veren partililerin sesini dikkate alan bazı yöneticilerin gelmeyerek Toplantının İPTAL edilmesi ve gerçekleşmemesi ise CHP’de büyük yankı buldu.

Görülen O ki, son seçimde yaratılan enkazı kaldırmak için, Ulusalcılar ve Belediye grubu Karşıtı Partililer Genel Başkan,İl başkanı ve Ülgür GÖKHAN’a karşı Kılıçlarını çekmiş durumda..

NOT: Değişimin sadece Genel Merkez de değil Çanakkale’de de olmasının Zaruri olduğunu vurgulayan Partililerin, istifaların ve disipline sevklerin bir an önce durdurulması ve YARATILAN HİZİP’in son bulması için İNCE gibi saha çalışmalarına başlayacaklarina kesin gözle bakılıyor.. Tepkiler ise sadece Sosyal Medya Mecralarında değil Muhtemelen Meydanlarda da dile getirilecek..

İl genelinde, geçmişte Yerelde ve Geneldeki seçimlerde Çanakkalede başarı sağlayan Nejat ÖNDER’den görevi devralan GÜNEŞHAN’ın bu başarısızlıklara rağmen Dosya ve İhale peşinde koşması ise ayrı bir Haber Konusu…YAKINDA..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir