Çanakkale Belediyesinin LGBTİ Paylaşımına Tepkiler Artıyor

Sapkınlık küresel sermayenin eliyle tüm dünyaya yayılıyor. MasterCard, Hollywood, Twitter, Scorp, YouTube gibi dev şirketlerin eliyle tüm dünyayı zehirleyen LGBTİ hareketi, toplumların aile yapısını açıkça tehdit ediyor. Avrupa’da had safhalara çıkan ve aile yapısını bozan eşcinsellik hastalığı Türkiye’de de hızla yayılıyor. Dev sermayelerle eşcinselliği özendiren filmler hazırlanıyor. Üniversitelerde karışık tuvaletler açılıyor. Köprüler ışıklandırılıyor, bayrakları asılıyor. Eğer Türkiye’deki eşcinsellik propagandası devam ederse, Türk aile yapısını kökten sarsacak…

HOMOSEKSÜELLİK BİR HASTALIK

Homoseksüellerin büyük bir çoğunluğu bu durumu tercih olarak görüyor. Ancak uzmanlar homoseksüelliğin hormonal veya psikolojik hastalıklardan kaynaklandığını belirtiyorlar. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görüp normal hayatına dönen insanlar var. Psikolojik tedavi ile normal hayata dönenler, sapkın gruplar içinde “Yestergay” diye adlandırılıyor. Ayrıca homoseksüellerden hormonal olarak tedavi görüp düzelen insanlar da var.  Bazı istisnai durumlarda ise hormonal tedavi başarılı olamıyor. Neticede bu veriler, LGBTİ virüsünün bir hastalık olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ BİNASINA’DA LGBT BAYRAĞI ASILDI

19-25 Haziran tarihlerinde Taksim ve civarında cinsel sapkınların kuruluşu LGBTİ, Onur Yürüyüşü yapmayı planlamış ve LGBTİ’ye destek Beşiktaş Belediyesi’nden gelmişti. Belediye, binaya dev bir bayrak asması tüm ülke genelinde tepkilere vesile olmuş,Valilk tarafından ise sözde ONUR YÜRÜYÜŞÜne izin verilmemişti

Mustafa Kemal Atatürk’e saygısızlık ; Şimdi de “Fredie Mercury’nin Askerleriyiz” dediler..

Beşiktaş Belediyesi, Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafa Aids’ten ölen Amerikalı cinsel sapkın Freddie Mercury’e sahip çıkarak “Freddie Mercury’nin askerleriyiz..” notunu düşmüştü.

TÜRKİYE’DE HIZLA ARTAN LGBTİ PROPAGANDASI

Türkiye’de 30 bin dolayında takipçisi olduğu iddia edilen LGBTİ derneklerine üye olanların yarısından fazlası homoseksüel eğilimi olmayan insanlar. Fakat yakınlarına destek olmak için LGBTİ kuruluşlarına üye olduklarını söylüyorlar. Homoseksüellik tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla yayılıyor. Sapkınlığı özendiren filmler hazırlanıyor. Üniversitelerde karışık tuvaletler açılıyor. Köprülere bayrakları asılıyor.

Belediye, elçilik binalarına bayraklar asılırken, sokaklarda edebsizliği, hayasızlığını apaçık bi şekilde Ramazan ayında İslama hakaretler içeren pankartlarla rahatça dolaşabiliyorlar.

Unutmamak gerekirki, tarihte Lut kavminin dehşet verici sonu’nu tadanlar sadece o toplumda sapıklaşan insanlar değildi!!!

Çanakkale Belediyesi resmi twetter hesabından yapılan paylaşım tüm yurdu şaşırttı. Yapılan paylaşımda LGBT platformunun yapacağı onur yürüyüşü pride 2019 şiarı ve bayrağı ile paylaşıldı.

Çanakkale de 2002 yılından beri oturduğu belediye başkanlığı koltuğunda yaptığı açıklama ve bazı uygulamaları ile dikkat çeken Ülgür Gökhan, lgbt onur yürüşü ile başkanı olduğu belediyeyi gündeme taşıyan yeni bir tartışma daha yaratmış oldu.

Yüz binlerce çok farklı dünya görüşüne sahip vatandaş tepkilerini gösterdi. Kemalistlerin tepkisi ise daha donanımlı oldu. ”Çanakkale´de birilerinin özel aşk tercihleri değişebilir, ancak Türk Deniz suları egemenliği, hürriyeti ve hakimiyeti asla değişmez ! ” açıklamasında bulundular.

Dip Not: Çanakkale’de Sapıklık Koalisyonu mu yoksa Lut Kavmi mi oluşturuluyor.! Tepkiler ise çığ gibi artıyor.. TEKRAR TEKRAR vurgulayarak Lut kavminin dehşet verici sonu’nu tadanlar sadece o toplumda sapıklaşan insanlar değildi!!! demekten de kendimizi alıkoyamıyoruz

İşte Şehitler diyarı Çanakkale’de ,Çanakkale Belediyesinin LGBT yi destekleyen paylaşımına gelen tepkilerden bazılarını aşağıda paylaşıyoruz;

SELÇUK BAYRAKTAR, ÇANAKKALE BELEDİYESİNİN PAYLAŞIMINA TEPKİ GÖSTERDİ. (İHA/ÇANAKKALE-İHA) Çanakkale Belediyesinin resmi twitter hesabı, LGBTI+ savunucuları tarafından kabul edilen 24-30 Haziran ‘Onur Haftası’ sebebiyle bir destek mesajı yayınladı. Belediyenin paylaşımına sosyal medyada tepki yağdı.