Avukatlar haftası dolayısı ile Çanakkale Barosu Basketbol Turnuvası düzenledi.
Çanakkale Barosu tarafından yapılan açıklamada ”Avukatlar Haftası Etkinlikleri kapsamında 31 Mart Perşembe günü Baromuz tarafından meslektaşlar arası Basketbol Turnuvası düzenlendi.
Turnuvaya meslektaşlarımız ilgisi büyüktü. Son derece çekişmeli maçların yaşandığı turnuvada Av. Fatih Engin, Av. Alper Güven, Av. Emir Efe ve Av. Semih Önem’den oluşan takım şampiyon oldu.
Şampiyon takıma kupası Baro Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Eyüp Algül tarafından takdim edildi.” ifadelerine yer verildi.