Çanakkale Özel Anadolu Hastanesi Medical Park’a Satıldı.!

Adı uzun yıllar sıkıntılı bir şekilde ayrılan Personel ve doktorlarla,vatandaş ve çalışanların şikayetlerine binayen yapılan denetimlerle,Mobbing ve Yolsuzluk iddialarıyla anılan,aynı zamanda Adli yargı ve idari soruşturmaların bir kısmı sonuçlanıp bir kısmı da hali hazırda devam eden Özel Çanakkale Anadolu Hastanesininin Medical Park’a devredildiği öğrenildi.

Bilindiği üzere Özel Anadolu Hastanesi sahibi Hayati Arkaz MHP’den İstifa edip İYİ Parti’ye geçtikten sonra hastane yönetiminden bir çok isimde Arkaz ile birlikte İYİ Parti’ye geçmişti.

Ancak ARKAZ Milletvekili seçildikten kısa bir süre sonra MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin elini öperek kendisini affettirmiş ve tekrar MHP saflarına katılmıştı. Patronları ile birlikte İyi Parti’ye geçen özel hastanenin idareci ve çalışanları ise uzun bir süre ne yapacaklarını bilmeyerek tabiri caizse arafta kalmışlardı.

Arkaz’ların tekelinden alınan (Satın Alınan) ve Medical Park’a devredilen Özel Hastanenin bahse konu mevcut sıkıntılı yönetiminde revizyona gidilip gidilmeyeceğini ise önümüzdeki süreç gösterecek.

Haberi paylaşmak istermisin?