AK Parti ilçe Başkanları, Biga’da ki AK Partinin yeni hizmet binasında toplandılar.
AK Parti’den yapılan açıklamada ise ”SAYIN GURUP BAŞKAN VEKİLİMİZ ,İL BAŞKANIMIZ VE TÜM İLÇE BAŞKANLARIMIZIN KATILIMIYLA BİGADA, PARTİMİZE KAZANDIRILAN YENİ PARTI BİNASINDA İSTİŞARE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK, HAYIRLARA VESİLE OLSUN İNŞALLAH.” denildi.
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ise toplantı öncesinde yeni parti binasında incelemelerde bulunduğu görüldü.