ALTINOK SESLERİ YÜKSELİYOR.!

Dün Çanakkale AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarının tanıtımı Anafartalar spor salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

AK Parti Genel Merkezi ilçe adaylarını belirlerken temayül anket ve buna benzer bir çok yöntem ile aday adaylarını ince bir elekten geçirdi.Dün ise merakla beklenen adaylık sonuçları açıklanarak seçim startı için düğmeye basılmış oldu.

ALTINOK İSMİ AÇIKLANINCA SALON COŞTU

Hınca hınç dolan salonda ilçelerin adaylarının pankartları ve afişleri yer alırken en çok dikkat çeken bölgenin ise Pankartlarla ve üzerlerine giydikleri Alper Altınok yazılı tişörtlerle Kepez Belde teşkilatı olduğu dikkatlerden kaçmadı.

AK Partinin beklenen ve açıklanan ismi Alper Altınok’un adaylığına destek vermek için Belde teşkilatının neredeyse tamamı salonda ALTINOK ve KEPEZ RÜZGARI estirdi.

Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Numan KURTULMUŞ Kepez Belediye Başkan Adayı olarak Alper Altınok’un ismini açıklayınca; destek içeren sloganlar ve konfetiler ile salonda görsel şov yaşandı.

SEVDAMIZ KEPEZ

Adaylığı netleşen ALTINOK’un bu gün itibariyle Siyaset meydanında hız kesmeden ”SEVDAMIZ KEPEZ” sloganı ile çalışmalarına devam ettiği gözlemlendi.

Kısacası Çanakkale’de beklenen büyük yarışın Kepez’de olacağı ve tüm partilerin büyük bir istekle Kepezi almak için çarpışacağına kesin gözle bakılıyor. İlerleyen süreçte neler olur bilinmez ama şimdilik Kepez’de ALTINOK sesleri yükseliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir