ALPER ALTINOK ”HAYIRLI OLSUN”

Ezine İhtisas Gıda OSB’nin başarılı ve çalışkan Müdürü Alper Altınok ”Çanakkale ve Ezine’mize Hayırlı Olsun” dedi

Bilindiği üzere ”Türkiye Projesi’‘ olarak nitelendirilen ; 150 futbol sahası büyüklüğünde en az 8 bin kişinin istihdam edileceği Ezine Gıda İhtisas OSB‘de çalışmalar tüm hızı ile sürüyor.

Ezine İlçesi, Çınarköy Mevkiindeki çalışmaları devam eden Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, içerdiği 91 adet sanayi parseli ve sanayiciler ile çalışanların talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak teknik altyapı idari ve sosyal tesisler ile çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olarak planlandı.

Ezine OSB Müdürü Alper Altınok en son olarak yapmış olduğu açıklamasında Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper Altınok, Ezine Gıda İhtisas OSB için önemli olan ihale tarihlerini duyurdu.

Altınok açıklamasının devamında ” Ezine ilçesine hayırlı olmasını dileyen Başkan Altınok; ;23.07.2020 tarihinde Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi İdari Binası Yapım İşi İhalesi, 24.07.2020 tarihinde Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Elektrik Ana Hattı Altyapı Yapım İşi İhalesi, 06.08.2020 tarihinde Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi YG-AG Elektrik Şebekesi Yapım İşi ihalesi yapılacaktır. Hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Haberi paylaşmak istermisin?