AK PARTİLİ TURAN TUMAY ”GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ…”

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Turan Tumay; yerel bir gazetede çıkan habere cevap olarak basın metni yayınladı.

Haber merkezimizin de görüştüğü AK Parti Ayvacık İl Genel Meclis üyesi Turan Tumay ”Halk tarafından seçilmiş bir İl genel Meclis Üyesi olarak, siyasi ideoloji gözetmeksizin, bütün köylerimize ve vatandaşlarımıza hizmette ayrıcalık tanımadık, en iyi hizmetin en doğru şekilde getirilebilmesi için elimizden gelenin fazlasını yaptık.

Yaptıklarımız orta da, birileri bundan rahatsızlık duymuş olabilir, siyasi malzeme konusu haline getirmek için aslı astarı olmayan karalamalara da başvurabilir, ancak ne söylerlerse söylesinler, ne yaparlar ise yapsınlar GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ… Biz işimize bakacağız. Bizim gündemimiz ancak halkın istek ve talepleri olabilir. Kısır polemikler ile uğraşacak vaktimiz yok.

Birileri dedikodu yapıyormuş yapsınlar, hakkımıza giriyorlar, bırakın girsinler, biz her zaman ki gibi iş yapmaya HİZMET ÜRETMEYE, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi HALKA HİZMET,HAKKA HİZMET şiarı ile çalışmaya devam edeceğiz…

Bizler Milletvekillerimiz, Valimiz, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz ve ilçe Kaymakamımız ile dün olduğu gibi bu gün de koordineli olarak, bu yaşadığımız salgın sürecinde; halkımızın eksiklerinin tamamlanması için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

İşte AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Turan Tumay’ın Haber Merkezimize yapmış olduğu açıklama öncesi yayınladığı basın metni;

Haberi paylaşmak istermisin?