AK Parti Kurmaylarından Tıp Bayramında Anlamlı Ziyaret

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti.

İlk olarak Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesini ziyaret eden AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali ve hastane çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik etti.

Koronavirüsü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığının ve Bakanlıkların gerekli tedbirleri aldığını vurgulayan Başkan Makas, “Allah sağlık çalışanlarımıza görevlerini yerine getirmek için güç kuvvet versin, zaman ve mekan versin, görevlerini hakkıyla yerine getirmek için fırsat versin inşallah” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali, koronavirüsü hakkında aldıkları önlemler ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“Haftasonu bütün ziyaretler iptal olmuşken bize gelmeniz gerçekten çok mutlu etti” diyen Başhekim Op. Dr. Tali, “Biz hastane bazlı Sağlık Bakanlığının emriyle önlemler aldık. Bunlardan bir tanesi ziyaretler, mesai saatler içerisinde olmayacak. Mesaiden sonra belli saatler arasında izin verdik. Bir tane servisimizi izole ederek sadece bu hastalar için ayırdık. Gerekli önlemleri aldık” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Makas Başhekim Op. Dr. Tali’ye ‘Elif’ tablosu hediye etti.

Daha sonra ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Başhekim Prof. Dr. Okhan Akdur’un ve çalışanların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı

Haberi paylaşmak istermisin?