Ak Parti Çanakkale’de Kongre tarihi belli oldu

Çanakkale Ak Parti’de merakla beklenen kongre tarihi açıklandı.  İl Başkanı Yeşim Karadağ partisinin bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Ak Parti il kongresi hakkında bilgiler verdi.

AK PARTİ İL BAŞKANI YEŞİM KARADAĞ;
6.OLAĞAN İL KONGRESİ 21 OCAK PAZAR GÜNÜ GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ-BAŞBAKANIMIZ SN.BİNALİ YILDIRIM’IN KATILIMLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında partisinin 6.olağan il kongresinin 21 Ocak Pazar günü Genel Başkanvekili, Başbakan Sn. Binali Yıldırım’ın teşrifleri ile gerçekleştirileceğini açıkladı.

Karadağ kongre tarihinin teşkilatlara ve Çanakkale’ye hayırlı olmasını dilerken şu ifadelere yer verdi;
“Bilindiği üzere Genel Başkanımız-Cumhurbaşkanımızın yeni atılım dönemi olarak nitelendirdiği kongre sürecimize delege seçimleri ile geçtiğimiz yılın ortasında girdik, ardından nüfusu 5000’in altındaki beldelerimizin belde başkanı atamalarını gerçekleştirdik, nüfusu 5000’in üzerinde olan beldelerimizin kongresine Ağustos ayı itibari ile başladık, Kepez ve Küçükkuyu kongrelerimizden sonra ilçe kongre takvimi işlemeye başladı, Merkez ilçemiz dahil 12 ilçemizde kongrelerimizi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik.

İnşallah 21 Ocak Pazar günü Başbakanımız Sn. Binalı Yıldırım,Bakanlarımız ve Milletvekillerimizin katılımları ile onurlandıracağı Ana Kademe 6.Olağan il kongresi ile birlikte Çanakkale’mizde değişim ve yenilenme sürecimizi tamamlayıp partimizi 2019 seçimlerine götürecek ekibimizle işe koyulacağız.

Ben 21 Ocak Pazar Günü Saat 13.30’da Esenler Anafartalar Spor Salonunda gerçekleştirilecek kongremize şimdiden tüm halkımızı davet ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir